2726
عنوان

نظرتون راجب كلاس اشپزي ساناز سانيا

2575 بازدید | 21 پست

دوستان من قصد دارم برم كلاس اشپزي خانم ساناز سانيا كه ميگن دوره غذاهای ایرانی‌۱۱ هفته هر هفته یه جلسه که ۴ نوع غذا یاد میدن و هزینه سه تومنه.مدرکشم از اموزشگاه میدن البته من واسه یادگیری و علاقم میخوام برم،دوره اشپزی غذاهای ملل هم داره،کدومشون بهتره بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والله من کلی تو کانالای آشپزی عضو بودم...نگاه میکردم یاد میگرفتم بعد هروقت قصد میکردم بپزم همین که در یخچالو باز میکردم پشیمون میشدم...میرفتم همون غذاهای قبلی حودمو می پختم...

یه نکته ای هست که غذاهای ایرانی رو تقریبا خودمون بلدیم . میتونی غذای ملل رو بری یا دوره های کوتاه مدت ساناز و سانیا رو بری . هزینه هاش کمتره و دوره های جالبی داره .

shoma ke mikhai hazine koni boro hotel esteghlal ham madrake motabar begir ham jaye daraje yek amoozesh bebin. sanaz sania maruf hast vali hotel esteghlal behtarine

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706