2733
2734
عنوان

داره میریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 41 پست

خدایا خودت مدیریت کن پادرمیونی کن ما ادما خوشحالیه همدیگه رو ببینیم واقعا اگ خودمم نتونم بخرم ذوق میکنم ازینکه بقیه یچیزی میخرن این گرونیو خودت ریشه کن خداجونم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
خدایا خودت مدیریت کن پادرمیونی کن ما ادما خوشحالیه همدیگه رو ببینیم واقعا اگ خودمم نتونم بخرم ذوق می ...

وای ایشالا 

خدا کنه ، مردم گناه دارن ، چی میشه دلار همینجوری بیاد پایین خدا کنه این روند ادامه داشته باشه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنههه.ما چند روز پیش خونه خریدیم.تو بنگاه گفتم کاش خونه بیاد پایین،فروشنده گفت ضرر می‌کنی اونوقت ...

اره به خدا من میخوام طلا بفروشم ماشین بخرم ولی به درک که نتونم ماشین بخرم خدا کنه اوضاع درست بشه

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2731
اره به خدا من میخوام طلا بفروشم ماشین بخرم ولی به درک که نتونم ماشین بخرم خدا کنه اوضاع درست بشه

اره خدا کنه درست بشه واقعا من امید دارم ، خیلی امید دارم درست بشه و بیاد زیر ۱۰ تومن 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

انشالله قیمتش بیاد پایین اونموقع 

فرقی نداره بازم میتونی بخری.طلا و ماشین باهم بیاد پایین همون سودو کردی

وای ایشالا  خدا کنه ، مردم گناه دارن ، چی میشه دلار همینجوری بیاد پایین خدا کنه این روند ادامه ...

ان شااللههههه

میگم این کاهش قیمت طلا و خونه تو کاهش قیمت مصالح ساختمان و اهن و اینا هم تاثیر داره یان

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
ان شااللههههه  میگم این کاهش قیمت طلا و خونه تو کاهش قیمت مصالح ساختمان و اهن و اینا هم تاثیر ...

همونطور که افزایشش تو همه اینا تاثیر داره پس کاهشش هم تاثیر داره قطعا ، به نظرم همه چیز میاد پایین

2738

خدایا همینجوری بیاد پایین ما مستجر های بدبخت هم خونه بخریم‌😔

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️