2726
عنوان

شوهر من با مانتوی جلو باز مشکل داره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5453 بازدید | 115 پست

نگو با حجاب مشکل دارم عزیزم شما هر پوششی داشته باشی حجاب و حریم داری بازم 

بعدش خدایی همسرت رو  بخاطر تیپ و لباس انتخابش کردی ????? جلو باز با شومیز بپوش یا بدون شلوار کوتاهم میشه شیک بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از مانتو دگمه دارا شیکو با کلاسه اتفاقا مانتو جلو باز همیشه نا مرتبه هی کجو کوله میشه زندگیتو ا ...

مخصوصا خیلی ها با شکم بزرگ لباس باز میپوشن واین اصلا قشنگ نیست عیب اندامشون کاملا پیداست 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728
مگه مانتو دکمه دار دیگه تو بازار هست🤔🤔🤔

اره چرا نباشه بعدم از جلو باز خوشت اومد بخر خودت دکمه بزن یا قزن میگن غزن میگن مثل سوتین هستش بدوز😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
مگه باهم درمورداین مسایل صحبت نکردید؟بعدم خودت تواین جوبزرگ شدی برام جالبه که اصلابهش اعتقادنداری

خوب اعتقاد ندارم زوری که نیست اصلا برام مهم نیست خجاب داشته باشم خوشمم نمیاد ولی شوهرم اوایل خوب بود رفته رفته بدتر شد 

مخصوصا خیلی ها با شکم بزرگ لباس باز میپوشن واین اصلا قشنگ نیست عیب اندامشون کاملا پیداست 

بعضیا کلا میخوان جلب توجه کنن فرقی براشون نداره که اون لباس برازندشون نیست

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706