2726
عنوان

بیایین جواب بدین💔😢

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 23 پست
شاید بخندی یا مسخره کنی ولی دیشب.رابطه مونم دیگه درست نمیشه.منم واقعا بدون اون نمیتونم😔

بتون خوشحال باش ک تموم شد..درک میکنم این حالتو ولی خودتو‌قوی کن فراموشش کن تا بیشتر صدمه ندیدی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من ب عشقم رسدم با هر بدبختی..بعد س سال کلی توهین و تهمت و بد رفتاری دارم جدا میشم 

دقیقا مثل من با بدبختی رسیدیم به همو بعد از پنج سال جدا شدیم الانم هیچ حسی بهش ندارم نه عشق نه نفرت سه ساله میگذره از جداییم

دقیقا مثل من با بدبختی رسیدیم به همو بعد از پنج سال جدا شدیم الانم هیچ حسی بهش ندارم نه عشق نه نفرت ...

راضی الان؟ اخلاقاش‌ چجور بود جدا شدی؟رفتین زیر ی سقف؟مال من بددهنه بدبینه وحشیه..

راضی الان؟ اخلاقاش‌ چجور بود جدا شدی؟رفتین زیر ی سقف؟مال من بددهنه بدبینه وحشیه..

الان که جدا شدم آره قبل ازدواج بی اندازه بی مسئولیت تا حدی که وام گرفته بود ضامنش پدر من بود می‌گفت خودت باید کار پیدا کنی بدی توکارش یکسره ازین شاخه به اون شاخه میپرید دست بزن داشت چندبارم شاهد خیانتاش بودم خوبیش این بود که بی اندازه مهربون بود به زبون البته

بدترین کارا رو میکرد ولی راضیم میکرد بعدش

الان کهدجدا و دور شدم تازه میفهمم چقد احمق بودم که تحمل میکردم و خدا رو شکر می‌کنم که بچه دار نشدم ازش