2703
2553
عنوان

100 میلیون جهیزیه کمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چ پررو والله ما هر جا میریم خواستگاری میگیم تو رو خدا خودتونو اذیت نکنید

بقران تا حالا نشنیده بودم کسی اینجوری بگه اونم روز خاستگاری من دارم برای خونه خودم میارم به ابروی تو چه ربطی داره تازه تا یه مدت میگفت نمیدونم سرویس چوبتو چجوری بخر سرویس قابلمه چجوری بخر جوابشو دادم وگرنه این میخوام وسایل بخرم باید باهام میومد😣

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
دقیقا نمیدونم چرا بعضی از خانوما عددای زیاد رو میخوان جا بندازن

اصلا الان با ۱۰۰تومن میشه بهترین جهیزیه و خرید اینایی که عدد بالا میگن یچیزایی که اصلا نیاز نیست میخرن مث تخم مرغ پز بقران یکی دیدم حتی وردنه هم خریده بود 😒یعنی چی اخه

امیدوارم رسم جهزیه و سیسمونی منهدم بشه حداقل دوتاخانوادها درگیر باشن 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
بقران تا حالا نشنیده بودم کسی اینجوری بگه اونم روز خاستگاری من دارم برای خونه خودم میارم به ابروی تو ...

اره بنظرم باید اینجور مادرشوهرا رو جوابشونو داد تو هم میگفتی باشه یه خونه آنچنانی با یه عروسی آنچنانی وظیفته بگیری.سر افکنده نشم. ولی خوبه تونستی جواب بله بدی.

2714
واقعا،حالم از این رسما بهم میخوره

مهم اینه در کنار همسرت دلت خوش باشه...

۱۰۰ میلیون هم جهیزیه آنچنانی نمیشه خرید ولی معقول هست.‌. دیگه بقیش خرجای اضافی...

حالا مثلاً ۳۰۰ میلیون جهیزیه بخری ولی یه روز دلت خوش نباشه هیچ ارزشی نداره...

واقعا متنفرم از این رسم جهاز دیدن و ... کاش یکم مردم به خودشون بیان که واقعا خوشبختی به اینا نیست و اینقدر راجع به زندگی و وسایل بقیه نظر ندن...

اره بنظرم باید اینجور مادرشوهرا رو جوابشونو داد تو هم میگفتی باشه یه خونه آنچنانی با یه عروسی آنچنان ...

فعلا که تو عقدم منتظرم ببینم چیکار میکنم دارم براشون😊ما سه قلم انداختیم اونا بخرن چیزی که توافق شده پدرشوهرم میگفت سرویس چوب میخوای چیکار من گفتم عه چه به فکرمه نگو دردش اینه برگشته میگه سرویس چوب نخر بجاش یخچال بخر😬😬😬😬😬

فعلا که تو عقدم منتظرم ببینم چیکار میکنم دارم براشون😊ما سه قلم انداختیم اونا بخرن چیزی که توافق شده ...

اصلا ب اونا ربطی نداره. مرد وظیفشه تامین کنه حالا جهیزیه لطف و کمک خانواده دختره. عیب نداره حرص نخور بری خونه خودت شوهرتو تو مشتت بگیری اینا هم ساکت میشن

اخ دقیقا  مادرشوهر من همه چیو تو جهاز میبینه روز خاستگاری به من گفت باید بهترین چیزو بیاری ابر ...

من اگه کسی اینو بهم میگفت از لجش جهاز نمیبردم😅

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اصلا ب اونا ربطی نداره. مرد وظیفشه تامین کنه حالا جهیزیه لطف و کمک خانواده دختره. عیب نداره حرص نخور ...

خداروشکر تا الان خودم ساکتشون کردم واقعا به کسی ربطی نداره 

من اگه کسی اینو بهم میگفت از لجش جهاز نمیبردم😅

این به قول خودش خیلی رکه ولی در عوض نفهمه نمیدونه چی باید بگه من دارم براشون منتظرم ببینم اینا میخوان واسه من چیکار کنن که انقد توقع دارن

2706