1351
1341
عنوان

100 میلیون جهیزیه کمه؟

486 بازدید | 29 پست

تو یه تاپیکی دیدم یه نفر گفته بود صد میلیون جهیزیه کمه تو این اوضاع اقتصادی! 

یعنی عملا نصف مردم نمیتونن ازدواج کنن؟ 

درسته همه چی بد شده ولی حقوقای ما که اضاف نشده! 

جهیزیه یه میلیون هم زیاده براش

لعنت به این رسمای من درآوردی 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

من تو شهرستان میبینم اکثرا با ۶۰ هفتاد تومن جهزیه میخرن خب وقتی ندارن چاره ای نیست

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

نه زیادم هست 

اگه میخواید از پروژه ها و تحقیقات دوران دانشجوییتون که تو لپ تاپ تون داره خاک میخوره و یا توانایی تون در تولید محتوا کسب درآمد داشته باشید از طریق این لینکی که براتون میذارم ثبت نام کنید.              http://filesell.ir/?rid=51630
1307

بستگي داره به چه جهيزيه اي بگي خوب 

دوست من سال پيش كه هنوز انقدر قيمتهابالا نرفته بود يه جهيزيه خوب و متوسط گرفت ١٨٠تومن شد يكي يخچال سايد نميخواد يكي از يخچال سايد كمتر واسش يه جهاز داغون و افتضاح محسوب ميشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
جهیزیه یه میلیون هم زیاده براش لعنت به این رسمای من درآوردی 

اخ دقیقا 

مادرشوهر من همه چیو تو جهاز میبینه روز خاستگاری به من گفت باید بهترین چیزو بیاری ابروی منو ببری بالاااا هروقت یادم میاد میسوزم بخدا

خدایا حضرت یوسف رو با داف امتحان میکنی مارو با بدبختی و بی پولی 

دیروز ب خواهرم گفتم نترس با کیست ازدواج کن خودم میام با چهل تومن جهیزیه خوب برات میخرم.ول کنید بابا. سخت نگیرید سی تومنم وام ازدواجه کافیه

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
اخ دقیقا  مادرشوهر من همه چیو تو جهاز میبینه روز خاستگاری به من گفت باید بهترین چیزو بیاری ابر ...

چ پررو والله ما هر جا میریم خواستگاری میگیم تو رو خدا خودتونو اذیت نکنید

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بستگی داره 

یکی ب جهیزیه ۲۰۰میلیونی هم راضی نیست

یکی جهیزیه ۵۰میلیونی رو هم خوب میدونه

نظرات متفاوته و هرکس با توجه ب شرایط مالیش نظر میده

اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم فکر نکن نمیتونم، شخصیتم این اجازه رو بهم نمیده ک با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم...
چ پررو والله ما هر جا میریم خواستگاری میگیم تو رو خدا خودتونو اذیت نکنید

بقران تا حالا نشنیده بودم کسی اینجوری بگه اونم روز خاستگاری من دارم برای خونه خودم میارم به ابروی تو چه ربطی داره تازه تا یه مدت میگفت نمیدونم سرویس چوبتو چجوری بخر سرویس قابلمه چجوری بخر جوابشو دادم وگرنه این میخوام وسایل بخرم باید باهام میومد😣

خدایا حضرت یوسف رو با داف امتحان میکنی مارو با بدبختی و بی پولی 
1346