2410
2553
عنوان

شوهرم داره میره مسافرت 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سفر کاری؟یا با دوستاش؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2720

اتفاقا خیلی هم خوبه که کلی کیف کن

مثلا کتابایی که دوست داری بخون .چیپس درست کن و استراحت 

میتونی یکسره بخوابی

خوابیدنش خیلی خوبه 😄

اصلا بشین چیز میز قشنگ برا نی نی درست کن

من بجات باشم فقط مطالعه میکنم

در کل خوبه تنها باشی نی‌نی بدنیا بیاد دیگه ازین فرصتا نداری. یک وروجک خوشمزه

چجوری تو بارداری زنشونو ول میکنن میرن ؟؟؟؟ شوهرت کوجاییه ؟؟ چقدد خوبه که بددل نیست خوش بحالت 

خوب بعضیا کار دارن مجبور میشن برن‌ماموریت! منم همسرم میره ماموریت یه وقتا، منم باردارم، اشکالش کجاست؟ اره اگه برای تفریح بره زنشو تنها بزاره بده ولی‌ ماموریته دیگه

چجوری تو بارداری زنشونو ول میکنن میرن ؟؟؟؟ شوهرت کوجاییه ؟؟ چقدد خوبه که بددل نیست خوش بحالت 

وقتی شرایط کاری حکم فرما باشه

مرد چیکار کنه؟؟؟

هیچ زن و شوهری دوس ندارن از هم دور باشن

مخصپصا شرایط خاص مثل بارداری همسرشون

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
2714
2706