1351
1341
عنوان

شوهرم داره میره مسافرت 😢😢😢😢

1135 بازدید | 69 پست

فردا شوهرم میره مسافرت تا یکشنبه شب .موندم تنهایی چیکار کنم خانواده ی خودمم نیستن باردارم هستم بیرون رفتن برام سخته .چه جوری ۴ روز تحمل کنم مخصوصا جمعه عصر که خیلی دلگیره 😭😭😭

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

الهی سخته اونم تو بارداری 😢

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1350

۲ماهو نیمه از شوهرم دورم منم حامله ام اما با دخترم سرگرم میشم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
1348

والا ۴روز خوبه که

شوهر من هر ۴۵روز میاد خونه یک هفته میمونه و دوباره برمیگرده😭

اما

مامانم اینا هوامو دارن

ولی خب خیلی سخته

حسه بدیه باردار باشی و شوهرت نباشه پیشت

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰
1308

همسر من سه هفته اس وسط هفته ها خونه نیست منم خونه مامانم. فقط جمعه ها هس اونم خونه مامانش هستیم خیلی اذیت میشنم گریه میکنم همه میگن بده برا بچه اما دست خودم نیست

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سفر کاری؟یا با دوستاش؟

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر

اتفاقا خیلی هم خوبه که کلی کیف کن

مثلا کتابایی که دوست داری بخون .چیپس درست کن و استراحت 

میتونی یکسره بخوابی

خوابیدنش خیلی خوبه 😄

اصلا بشین چیز میز قشنگ برا نی نی درست کن

من بجات باشم فقط مطالعه میکنم

در کل خوبه تنها باشی نی‌نی بدنیا بیاد دیگه ازین فرصتا نداری. یک وروجک خوشمزه

1346