2726
عنوان

خانما توروخدا راهنماییم کنید سقطط

149 بازدید | 19 پست

بچها من ی ماهه سقط کردم

۳۰ ام موعد پریم اگ بشم میشه دوتا پریودی از سقطم گذشته یعنی دوماه ،،، کمه بنظرتون؟؟؟؟

(دکتر گف ۶ ماه ولی زیاده برام اخه سقطم تو ۴هفته بود و سقط طبیعی تو بارداری لکه بینی داشتم)

پریود شدم میخوام برم شهرستان ۳ ۴ هستم بعد میرم ۲۰ میام 

(۳ ۴ ۲۰  احتمالا اقدام میکنم بااینکه میدونم احتمال بارداری کمه تو این روزا،،ماه بعدشم میکنم اگ نشد)

حالا میخوام پیش ی دکتر خوب ک سرش شلوݝه نوبت بگیرم میگن اگ الان بری برا دوماه دیگ نوبت میده؟چیکارش کنم؟یکم راهنمایی میخوام؟میخوام بلافاصله ک فهمیدم باردارم تحت نظرش باشم 

توروخدا همرو بخونید یکی یکی پاسخ بدید ممنون عشقاا ببخشید اگ بی ادبی کردم،،، خیلی استرس دارم....

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

من که کورتاژ شدم و ۷هفته متوقف شده بود  .. دکتر گفت ۳ماه کافیه بعدش اقدام کن ... توام یکی دیگ بزار رد بشه بعد اقدام کن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببین بنظرم زوده یه ماه دیگه لااقل صبر کن با یه ماه چیزی واسه شما فرق نمیکنه ولی رحم باید یکم برگرده به حالت قبل 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

عزیزم از سقطت ناراحت نباش خدا خودش بهتر میدونه چی خوبه و چی بد بعدم اینقدر استرس نداشته باش و خودتو هول نکن با حوصله باش شش ماه نه هشت ماه مثلا چی میشه چه چیز عظیمی تو دنیا و سرنوشت ادما عوض میشه!؟؟ مثلا اینایی که الان بچه دارن دیگه خیلی خوششونه هیچ مشکلی ندارن !؟ خوشبخت ترین ادم دنیان!؟ نه گلم بخدا اینطور نیس صبور باش و به دست خدا بسپار تا بهترین ها رو تو بهترین زمان ممکن نصیبت کنه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

اگه یه ماه دیگه صبر کنی دکتر خوب هم میتونی نوبت بگیری و تحت نظر باشی عجله نکن

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

نفهمیدم ی ماهه سقط کردی اونوقت دوبار پریود شدی؟

عزیزم از نظر طب قدیم بعد از دوبار پاکی(ب جز نفاس)میتونی اقدام کنی.

اگه برات مهمه ک با اولین اقدام باردار بشی قطعا باید در ایم تخمکگذاری اقدام کنی لذا سفرتو لغو کن.

واسه دکترهم ک نوبت بگیر دیگه تا دوماه دیگه ان شاءالله بارداری.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
منظورم بود ۳ م مرداد   و ۴ م مرداد  و ۲۰ مرداد

30 پری بشی ک 3 و4 مرداد نمیتونی اقدام کنی

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بذار کمرت سفت بشه یکم به خودت برس وقت دکترم بگیر تا دوماه دیگه صبر کن بعد اقدام کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

3 ماه کافیه اما قبل بارداری میرن زیر نظر دکتر تا علت مشخص بشه و دیگه تکرار نشه... 

ن بعدش😐

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706