2726
عنوان

کیا آپارتمانشون روی پارکینگه؟

1006 بازدید | 50 پست

سلام بچها

ما میخوایم آپارتمانمونو عوض کنیم.حالا بعد از کلی گشتن یه مورد دیدیم همه چیزش خوبه 

فقط همکف و روی پارکینگ هست.

به نظرتون این خیلی بده؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی

چرا؟یعنی اینقدر بده که بیخیالش بشیم؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2728

برای مازیرپارکینگ😓

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
منظورت پارکینگ عمومی؟؟؟ همه خونه ها پارکینگ دارن ک

نه.طبقه همکف هست.پارکینگ آپارتمان زیر زمینه

روی پارکینگ قرار گرفته

2706