2726
عنوان

آلو زرد و آلو سیاه تو بارداری بخورم؟

13430 بازدید | 22 پست

طبعشون سرده یا گرمه؟خاصیتشون چیه؟خوردنشون تو بارداری ضرر نداره؟

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه چی بخور ولی به اندازه بخور

مثلا نشین یه جعبه آلو بخوری😆😆

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
تو ان تی بهت گفتن جنسیت دخترِ😀 نوشتی دختر هفت سانتی ؟؟؟

اره گفت ۶۰ درصد دختر بعد خیلی پیله شدم ک دقیق بگو گفت تا اینجاش که دختره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
وا چرا نخوری چقدر حساسید ما که همه چی خوردیم بجز چیپس و پفک و سوسیس کالباس ک نوشابه

من دیشب پنج تا دونه پفک خوردم 🙁

شیطون گولم زد 😁

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
وا چرا نخوری چقدر حساسید ما که همه چی خوردیم بجز چیپس و پفک و سوسیس کالباس ک نوشابه

والا خیلی پرهیز میکنم ی سقطم داشتم . خییییلیم طبعم گرمه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب دلت میکشه. تو عمرم پفک نخوردم😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سردهد از خوردن گرمی بخور کاملا هم بشورشون

منظورت چیه سرده از خوردن گرمی بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا پنج تا دونه که به جایی بر نمیخوره ولی کلا تغذیه سالم باشه دیگه میوه و الو اینام فقط نباید زیاد خورد که سردی کنه و دلدرد بیاره

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706