2733
2734
عنوان

یه سوال درباره طلا

285 بازدید | 26 پست

سلام دوستان 

عزیزا چجوری میشه نرخ طلا رو محاسبه کرد؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا یه تیکه طلا که سه گرمه رو چجوری محاسبه میکنید؟

من همیشه فکر میکردم وزن رو ضرب در نرخ مبکنن 

ولی اینطوری نیستش

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2731
چرا تاپیک طلا گرمی 370 الله الله الله تعطیل شد 😑😑😑😑😑😑😑😑😑

من به قیمت الانش کار ندارم 

میخواستم بدونم چجوری محاسبه میشه عزیزم 

2738
(گرم +اجرت )×قیمت هر گرم +۷%+۹%=قیمت کل 

عزیزم این 7%و9%چی هستن؟؟؟

من میخوام طلام بفروشم 

اجرت نداره درسته

۳۷۵ تومن بعلاوه نالیات میشه ۴۰۱ تومن

حالا باید کارمزد رو هم محاسبه کنی به ازای هر گرم مثلا ۲۰ تومن کارمزد میشه ۴۲۱ تومن گرمی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من یه النگوی سیزده گرمی رو وقتی طلا گرمی صد بود خریدم یک میلیونو سیصد الان بخام تعویض کنم ضرر میکنم؟ ...

صرر که نمیکنی چون بالخره شما داری به ۳۷۰ میفروشی ۱۳ ×۳۷۰ کن 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706