2737
2734
عنوان

خانومایی که دستی در میکاپ و آرایش دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 35 پست
شعر معروفیه گوگوش خونده.. واسه زندانی ها😔 مال بچه ها نیس😄

خاک تو سرش با ای شعر خوندنش عوض تزریق امید و شادی همش افسردگی پخش میکنن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اینطوری😁

چش خودته؟

آقا یه سوال

مژه رو روی مژه های خودمون بچسبونیم یا اینکه روی انتهای مژه و گوشت پلک😂

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینای که افتادگی پلک دارن یه کم  فقط یه چشم چجوری ارایش کنن که معلوم نباشه؟؟

با سایه عیب و ایراداشو میپوشونن

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
اول سایه بعد خط چشم بعد مژه بعدش دوباره میتونی خط چشمت اکه نشکلی پیدا کرد ترمیمش کنی

آقا یه سوال😂

مژه مصنوعی رو روی مژه های خودمون بچسبونیم؟ یا اینکه یه ذره از قسمت چسبی مژه رو بزاریم روی پلک بچسبه؟

2731

من دیشب واسه اولین بار امتحان کردم مژه گذاشتن بعدش خط چشم کشیدم واسه یکی از چشام خوب بود ولی واسه اون یکی چشم سخت بود ،ولی واسه سری بعد اگه خواستم مژه بزارم حتما قبلش خط چشم میکشم

چش خودته؟ آقا یه سوال مژه رو روی مژه های خودمون بچسبونیم یا اینکه روی انتهای مژه و گوشت پلک😂

اره دیشب گذاشتم... .. روی جایی ک مژه در اومده بچسبون بعد چسبم زیاد نزن.. من مژه م تار تار بود ...  بعد خط چشم بکش چسب ها دیده نشه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
اینای که افتادگی پلک دارن یه کم  فقط یه چشم چجوری ارایش کنن که معلوم نباشه؟؟

ب سمت بالا ی ذره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
کدوم لالایی؟!

لالایی که توی امضام هست رو میگخ

آقا یه سوال😂 مژه مصنوعی رو روی مژه های خودمون بچسبونیم؟ یا اینکه یه ذره از قسمت چسبی مژه رو بزاری ...

رو پلک عزیزم..ولی فاصله نداشته باشه با مژه هات..روی خط چشمت باید بذاری

چجور سایه ای واسه پوست سبزه خوبه؟؟

توی کلیپ های آموزشی دیدم که با رنگ تیره یا زرد خردلی زیر چشم و بالای پلک رو ایراد گیری میکنن.بزن توی گوگل رفع ایرادات چشم با سایه..میاد همش

2706