1345
1341

اول چشممو آرایش کنم بعد مژه مصنوعی بزارم؟

یا اول سایه بزنم و ...بعد مژه بزارم بعد خط چشم بکشم؟

کدوم؟؟؟؟؟؟

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

اول سایه بزن . اگه چرب نیس بعد مژه بزار.. 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

اول سایه بعدمژه بعدخط چشم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

این لالایی رو برا بچت نخونی ها افسردگی مزمن میگیره

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1348

من اول مژه میزارم بعد خط چشم میکشم چون زیاد خوب بلد نیستم مژه بزارم چسب مژه مم سیاهه اینکارو میکنم اگه خراب شد با خط چشم درست کنم

وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍وزن چهارمی۵۱😍😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁
این لالایی رو برا بچت نخونی ها افسردگی مزمن میگیره

شعر معروفیه

گوگوش خونده..

واسه زندانی ها😔

مال بچه ها نیس😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
1308
شعر معروفیه گوگوش خونده.. واسه زندانی ها😔 مال بچه ها نیس😄

خاک تو سرش با ای شعر خوندنش عوض تزریق امید و شادی همش افسردگی پخش میکنن

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اینطوری😁

چش خودته؟

آقا یه سوال

مژه رو روی مژه های خودمون بچسبونیم یا اینکه روی انتهای مژه و گوشت پلک😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینای که افتادگی پلک دارن یه کم  فقط یه چشم چجوری ارایش کنن که معلوم نباشه؟؟

با سایه عیب و ایراداشو میپوشونن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول سایه بعد خط چشم بعد مژه بعدش دوباره میتونی خط چشمت اکه نشکلی پیدا کرد ترمیمش کنی

آقا یه سوال😂

مژه مصنوعی رو روی مژه های خودمون بچسبونیم؟ یا اینکه یه ذره از قسمت چسبی مژه رو بزاریم روی پلک بچسبه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دیشب واسه اولین بار امتحان کردم مژه گذاشتن بعدش خط چشم کشیدم واسه یکی از چشام خوب بود ولی واسه اون یکی چشم سخت بود ،ولی واسه سری بعد اگه خواستم مژه بزارم حتما قبلش خط چشم میکشم

1331