2726
عنوان

جنسیت ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 126 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ویارم فقط ضعف و گرسنگی بود میخوردم ،البته ورمم دارم خیلی 

عزیزم حالا زیاد میخوری و ویار داری یه بحثه ولی ببین مصرف نمک رو صفر کن ..خدای نکرده خدای نکرده مسمومیت بارداری میگیری ...فشارت هم هرروز چک کن ..خیلی خیلی مراقب باش ...الان هنوز سنگین نیستی میتونی راه بری ..برسی سی هفته زبونم لال با اون ورم مثل یه تیکه گوشت یه گوشه باید بیفتی وگرنه نفست در نمیاد راه بری ...

ببین نمک رو صفر کن ..منم مثل شما ورم داشتم ..بعدش هم بخاطر ورمم خیلی اذیت شدم ...حالا نمی‌دونم ولی برعکس من هرکس دیدم جنینش پسره دماغش ورم داره و خودشم ورم داره ...البته مامانا باهم فرق دارن ...خدای نکرده بخاطر ورم بچه رو زود در میارن فشارت می‌ره بالا بخصوص دیگه بعد از ۲۴هفته 

منم مث تو هم ورم دارم هم از اولش حسابی گرسنم میشد هم زود شکم اوردم ،بچت صددرصد پسره❤

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
من ویارم فقط ضعف و گرسنگی بود میخوردم ،البته ورمم دارم خیلی 

من الان 22هفته م شکمم رو ب جلوه بچه مم پسره ویار نداشتم فقط حالت تهوع داشتم و بدنمم خیلی ورم میکرد 

بچه ت طرف راستته یا چپ؟

کم کردن وزن تو ماههای اول منطقیه به دلیل کم اشتهایی و ویار و این چیزا ولی بعدش دیگه به نظرم عادی نیس ...

بیتربیتااا😃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
منم بفرستم عکس ان تی؟؟؟

اره عزیزم‌بفرست

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
چهقدر زیاد من تو هفته ۲۷ هستم تازه ۸کیلو اظاف کردم

🙈چمیدونم‌زیاد شدم دیگ😢

2706