2737
2734
عنوان

جنسیت ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. من فکرمیکنم بچتون پسره

ولی بازم باید سونوبری, خیلی وقتاپیش بینیهااشتباه درمیاد. ایشالانی نی ت سالم وسلامت زیرسایتون دنیابیاد وبزرگ شه. 

درموردضعف, منم همینطور بودم, وای هرچی میخوردم بازم ضعف میکردم. چه دوران بدی بودد

2728

ماشاالله ماشاالله شکمت چقدر بزرگه من ۱۸ هفتم نصف اینه شکمم😩😭

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
2738
منم هفته ۱۸ هستم ولی شکمم یک سوم این عکسه نکنه برا من زیادی کوچیکه 😐

منم دقیقا 

البته هنوز ۱۷ هفته و ۵ روزمه

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

متنفرم از بارداری هفته ۲۵ بارداری دیشب تا صبح ۳و۴ بار بالا اوردم اسیر شدم چرا خوب نمیشم خدااااا  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
متنفرم از بارداری هفته ۲۵ بارداری دیشب تا صبح ۳و۴ بار بالا اوردم اسیر شدم چرا خوب نمیشم خدااااا &nbs ...

وای همینو بگو 😭😭😭 یعنی سختترین دوران زندگیم بوده این بارداری خدا کمکمون کنه

منم تعجبم  من الان 4کیلو اضافه کردم استرس گرفتم زیاده

اخه خیلی زیاده 15کیلو،شاید اشتباه گفته،یا وزن نکرده همینجوری چشمی گفته،اصن تو کتم نمیره 15کیلو

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

هفته ۲۵ فقط ۳ کیلو اضافه کردم رفته بودم دکتر دکتر گف فقط همین ؟با ماه پیش ۶۰۰گرم زیاد شده بودم اسیر شدم تمامی جون و تنم درد میکنه از گشنگی ضعف میرم ولی تا میخورم بالا میارم نمیدونم چ خاکی بریزم تو سرررممم قرص هم اثر نکرده دیگه غلط کنم باردار شم  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706