2726

بچه اخر خانواده بودم کل کارای پدر و مادر مسنم ب دوس من بود وابستگی عجیبی ب من داشتن مخصوصا مادرم همه تو فامیل و دوست اشتا میگفتن فلانی دختر مادرش نیس مادر مادرشع یعنی عملا جای من و مادرم عوض شده بود حتی خواستگارامو رد میکرد و ب همین دلیل بعد سی سالگی بر خلاف مخالفتش ازدواج کردم اما تمام دوران عقد و ازدواجم باز هم وابستگی و بیماری و پیری پدر متدرم زندگی مشترک من و تحت الشعاع قرار میداد شوهرم هم غر میزد...خواستم بچه بیارم ک سقط شد مادرم در جواب بقیه ک میگفتن چرا بچه نمیاری خیلی جدی میگف بچه بیاره پس کی از من مراقبت کنه...حالا چهار سال و نیم از فوت بابام و چهار ماه از فوت مادرم میکذره تو این چهار ماه با اینکه سر کار میرم و گاهی با خواهرام در ارتباطم اما احساس خلا عجیبی میکنم احساس میکنم کارم تو این دنیا تموم شد دیگه دلیلی برای بودن ندارم بچه  ک ندارم خدا نخواست...شوهرمم چندان مایل و پیگیر نیست دیگه ن پیشرفتی ن ترقی ن چیزی ن کسی ک ب وجود من نیاز داشته باشه خواهر برادرا و دوستام هر کدوم زندگی خودشون دارن اگه من نباشم هم اتفاقی نمی افته شوهرمم ک مطمنم بیست روز نگذشته همه چیز و فراموش میکنه خودمم از بی فایده بودن خودم خسته ام...همش زمزمه میکنم بخواب دنیا دیگه کسی با من کاری نداره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولی تادلت بخواد من کار روسرم ریخته .ای خدا😭😭😭

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

من به شخصه خودم بخاطر خودم خودمو دوس دارم نه بخاطر وجود کس دیگه ای

و اینکه همیشه تو زندگی حتی هدفای کوچکی هم هستن که ارزش تلاش کردن و رسیدن دارن قطعا هدفای بزرگترم داری فقط الان نمیتونی درست فکر کنی 

خدا پدر و مادرتان رحمت کنه 

طبیعیه هنوز غم از دست دادن داشته باشید و چون دائم در حال رسیدگی به اونها بودید خب الان دچار خلا شدید و فکر میکنید کاری ندارید اما زندگی شما شروع شده باید زندگی کنی، پیشرفت کنی بچه دار بشی و لذت ببری 

شما توی این سالها خودتو فراموش کردی 

شاید بهتره بری پیش مشاور کمکت کنه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

الان وقتشه به خودت برسی و دیگران به فکرت باشن چرا فکر میکنی تو همیشه مرحمی 

به خودت به تفریح به علاقه هات برس

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
خدا پدر و مادرتان رحمت کنه  طبیعیه هنوز غم از دست دادن داشته باشید و چون دائم در حال رسیدگی به ...

ممنونم...واسه بچه دار شدن ک دیر شده بعد س تا سقط دکترا میگن ب خاطر سنت تخمک اهدایی بگیر همسرمم ن پیگیره ن تمایلی داره....واسه پیشرفت دیگه انرژی ندارم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706