2733
2734
عنوان

از دست شوهرم خیییلی عصبانیممم😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 112 پست
عزیزم ربط تحصیلات اینه که میدونه کامل مضرات سیگار و مطالعه کرده که قلیون و سیگار خیلی خیلی ضرر دارن ...

درک کنید عزیزم من مثال پخش زندتونم زشته به خدا دوست باشید با شوهراتون انقد منع و محدودشون نکنید 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
وا چقد گیر هستید منو شوهرم با هم میکشیم دوماهی یه بار مشروبم باهم میخوریم پایشم هم جفتمون تحصیل کرده ...

خب همه ادما که مثل هم نیستن روحیه من با این چیزا نمیسازه. برام سختههه

👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چیکار کنم .😭 زجرر    میکشم وقتی میبینمش تو اون حالت

زجر نکش اسیرت که نیست الان کاری داره بره بیرون بکشه؟ اخر گیر دادنا و دعوا کردناتون فقط میشه مخفی کاری و السلام چون ذات ادم اینه از چیزی منع شه به سمتش کشیده میشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728

چقد لوس

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
خب همه ادما که مثل هم نیستن روحیه من با این چیزا نمیسازه. برام سختههه

دیگه این یه تفاوته بین شما و شوهرتون که به اندازه کافی تذکر دادید حالا باید باهاش کنار بیاید 

2738

کاری نکن ، زجررر نکش ، راستش من اصلا نمیتونم درک کنم چرا زجر یا آسایشتونو وابسته به کارای یکی دیگه میکنید

اون مختاره هر کاری میخواد بکنه اگه ضرری هم هست متوجه خودشه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
واااای چقد گیری شما خودتم داری میگی گاهی ایرادی نداره شما رو خودت کار کن که برات مهم نباشه

اخه همین گاهی گاهی هاس که طرفو معتاد میکنه وگرنه همه معتادا روز اول پاک بودن

👑
درک کنید عزیزم من مثال پخش زندتونم زشته به خدا دوست باشید با شوهراتون انقد منع و محدودشون نکنید  ...

عزیزم درک کردن و دوست بودن خیلی فرق داره که با دست خودت شوهرت ببری به اون سمت.ی دوست واقعی راه درست نشون میده که اینکه با هرسازش برقصه.معنی دوست بودن باهمسر اصلا این چیزی که شما میگی نیست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

عزیزم بهش بگو دوست نداری و بگو به مهمونا بگه جدیدا میکشم سردرد میگیرم خیلی طبیعیه دوست نداری دهنش بوی دود بده حتما بهش بگو مردا روی این حساسن زن داداشم قلیونو همینطوری از سر داداشم انداخت

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
واااای چقد گیری شما خودتم داری میگی گاهی ایرادی نداره شما رو خودت کار کن که برات مهم نباشه

بعد میگن چرا زندگیا سرد شده مردا خیانت کار شدن خب از بس گیر میدن بهشون یه کم هم راهشون نیستن. خب اعتماد کن اون خودش شعور داره نمیره که صد نخ بکشه 

2706