2410
2553
عنوان

از دست شوهرم خیییلی عصبانیممم😡😡

766 بازدید | 112 پست

شوهرم اصلا اهل سیگار و قلیون و دود و دم نیست . ولی گاهی مثلا میریم جایی دسته جمعی اگه کسی قلیون یا سیگار بکشه به شوهرم تعارف کنه اونم میکشه😞 همیشه هم دعوا کردم باهاش میگه زشته دستشو پس بزنم😑 دیشب عموم خونه امون بود داشت میکشید به شوهرمم گفت بیا اونم رفت . واییی حالم بد بودا داشتم دق میکردم . نمیتونستم جلو مهمونا داد و قال کنم فقط خودخوری کردم و چشم غره میرفتم بهش.   شوهرم ورزشکاره و خیر سرش تحصیل کرده . ولی عموم سواد درست و حسابی نداره و الکی خوشه. خیلی هم عموم رو دوست دارم نمیتونم قطع رابطه کنم. به نظرتون چیکار کنم که شوهرم دیگه باهر تعارفی  سریع نره😭😭😭

👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

یه جوری تعریف میکنی انگار مامانشی اونم پسر دوازده ساله

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

اخه بنده خدا از اونایی که زود جوگیر میشه.به شوخی بهش بگو جای سیگار و قلیون زنم بهت تعارف بزنن نمیتونی دستشون رد کنی 😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بگوتوزندگی ممکنه خیلی پیشنهادای زشت وکثیف بت بدن باید پسشون نزنی؟موقعی که تعارفش میکنن بگه معدم اذیته یانفسم میگیره وازاین حرفا دوسه بارکه ردکرد عادی میشه

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
2714
پ منکه شوهرم قلیونیه چی بگم

دارم دق میکنما . پدرشوهرمم سیگار میکشه ولی پیرمرده دیگه . گاهی شوهرم میره یه نخ سیگار باباشو در میاره میکشه.منم یبار به پدرشوهرم جلوی شوهرم گفتم اگه شوهرم خاست سیگار بکشه بزن تو دهنش تا خون بیاد. زدن زیر خنده🤐😭

👑
بگوتوزندگی ممکنه خیلی پیشنهادای زشت وکثیف بت بدن باید پسشون نزنی؟موقعی که تعارفش میکنن بگه معدم اذیت ...

بخدا گفتم بهش هربارم قول میده . ولی بعد از چند ماه که باز مهمون میاد دوباره...

👑
ربط قلیون و سیگار رو به تحصیلات نفهمیدم 🙄🙄🙄 بعدش چقد سخت گیری بزار بکشه با یکی دو بار کسی معتاد ...

عزیزم ربط تحصیلات اینه که میدونه کامل مضرات سیگار و مطالعه کرده که قلیون و سیگار خیلی خیلی ضرر دارن برای سلامتی.این جمله شما که بذار بکشه با یکی دوبار معتاد نمیشه هم اصلا قابل درک نیست.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

وا چقد گیر هستید منو شوهرم با هم میکشیم دوماهی یه بار مشروبم باهم میخوریم پایشم هم جفتمون تحصیل کرده هستیم هم مورد احترام همه ربطی نداره. همین گارارو میکنید مردا مخفی کار میشن من مه باشه هوا خودم میگم عزیزم چی میچسبه سیگار دونخ میگیره دهن و دندونامونم مث صدفه بعضی جاهام بهش تعارف شه بکشه چه ایرادی داره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706