1345
1273
عنوان

از دست شوهرم خیییلی عصبانیممم😡😡

727 بازدید | 112 پست

شوهرم اصلا اهل سیگار و قلیون و دود و دم نیست . ولی گاهی مثلا میریم جایی دسته جمعی اگه کسی قلیون یا سیگار بکشه به شوهرم تعارف کنه اونم میکشه😞 همیشه هم دعوا کردم باهاش میگه زشته دستشو پس بزنم😑 دیشب عموم خونه امون بود داشت میکشید به شوهرمم گفت بیا اونم رفت . واییی حالم بد بودا داشتم دق میکردم . نمیتونستم جلو مهمونا داد و قال کنم فقط خودخوری کردم و چشم غره میرفتم بهش.   شوهرم ورزشکاره و خیر سرش تحصیل کرده . ولی عموم سواد درست و حسابی نداره و الکی خوشه. خیلی هم عموم رو دوست دارم نمیتونم قطع رابطه کنم. به نظرتون چیکار کنم که شوهرم دیگه باهر تعارفی  سریع نره😭😭😭

👑

بهش بگو شاید یکی تعارف کرد سم بخوری اون وقت چیکار میکنی؟

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

بگوتوزندگی ممکنه خیلی پیشنهادای زشت وکثیف بت بدن باید پسشون نزنی؟موقعی که تعارفش میکنن بگه معدم اذیته یانفسم میگیره وازاین حرفا دوسه بارکه ردکرد عادی میشه

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
پ منکه شوهرم قلیونیه چی بگم

دارم دق میکنما . پدرشوهرمم سیگار میکشه ولی پیرمرده دیگه . گاهی شوهرم میره یه نخ سیگار باباشو در میاره میکشه.منم یبار به پدرشوهرم جلوی شوهرم گفتم اگه شوهرم خاست سیگار بکشه بزن تو دهنش تا خون بیاد. زدن زیر خنده🤐😭

👑
بگوتوزندگی ممکنه خیلی پیشنهادای زشت وکثیف بت بدن باید پسشون نزنی؟موقعی که تعارفش میکنن بگه معدم اذیت ...

بخدا گفتم بهش هربارم قول میده . ولی بعد از چند ماه که باز مهمون میاد دوباره...

👑
1274
ربط قلیون و سیگار رو به تحصیلات نفهمیدم 🙄🙄🙄 بعدش چقد سخت گیری بزار بکشه با یکی دو بار کسی معتاد ...

عزیزم ربط تحصیلات اینه که میدونه کامل مضرات سیگار و مطالعه کرده که قلیون و سیگار خیلی خیلی ضرر دارن برای سلامتی.این جمله شما که بذار بکشه با یکی دوبار معتاد نمیشه هم اصلا قابل درک نیست.

وا چقد گیر هستید منو شوهرم با هم میکشیم دوماهی یه بار مشروبم باهم میخوریم پایشم هم جفتمون تحصیل کرده هستیم هم مورد احترام همه ربطی نداره. همین گارارو میکنید مردا مخفی کار میشن من مه باشه هوا خودم میگم عزیزم چی میچسبه سیگار دونخ میگیره دهن و دندونامونم مث صدفه بعضی جاهام بهش تعارف شه بکشه چه ایرادی داره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1308
عزیزم ربط تحصیلات اینه که میدونه کامل مضرات سیگار و مطالعه کرده که قلیون و سیگار خیلی خیلی ضرر دارن ...

درک کنید عزیزم من مثال پخش زندتونم زشته به خدا دوست باشید با شوهراتون انقد منع و محدودشون نکنید 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
وا چقد گیر هستید منو شوهرم با هم میکشیم دوماهی یه بار مشروبم باهم میخوریم پایشم هم جفتمون تحصیل کرده ...

خب همه ادما که مثل هم نیستن روحیه من با این چیزا نمیسازه. برام سختههه

👑
خب چیکار کنم .😭 زجرر    میکشم وقتی میبینمش تو اون حالت

زجر نکش اسیرت که نیست الان کاری داره بره بیرون بکشه؟ اخر گیر دادنا و دعوا کردناتون فقط میشه مخفی کاری و السلام چون ذات ادم اینه از چیزی منع شه به سمتش کشیده میشه

چقد لوس

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
1331