2737
2734

پسرم حدودا ۱۵ ماهشه از کمتر از دوماهگیش گذاشتم پیش مادربزرگاش 

به چنددلیل میخوام بزارمش مهدکودک

۱.اسما یک هفته پیش مادرشوهر و یک هفته پیش مادر خودمه اما رسما تو این ۴ ماه دو هفته اش پیش مادرشوهرم بوده بقیه اش خونه مادرم. و کم کم صدای مادرم در اومده😐

۲. احساس میکنم راه دخالت تو تربیت پسرم برای هردوخانواده باز شده😣

۳.پسرم خیلی شیطونه و حسابی خسته اشون میکنه 😥😥😥

اما خیلی نگرانم چون پسر کوچولو خیلی وابسته به هردو مادربزرگشه 🤔🤔🤔

میخوام از تجربیاتتون بگید تا یکم اروم بشم😙😙😙

ممنونم 

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

مهد اصلا نزار خیلی با بچه ها بدرفتاری میکنن خصوصا بچه های شیطون و کوچولو.  بزار پیش مادربزرگاش

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم اعصابم پسرم رو نمیکشه چه برسه اینکه بخوام با بچه مردم سروکله بزنم 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2731

مهد شاید یک هفته اول اذیت باشه بعد عادت میکنه چون برنامه دارن بازی تفریح تعامل بابچه ها

اگر بتونی پرستار با تجربه ومعتمد پیدا کنی بهتره

من همتجربه مهد دارم وهمتجربه پرستار

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

من پسرمو هیچ جا نمیزارم اگه لازم باشه روزی روزگاری خیییلی مجبور بشم یک ساعت ن بیشتر مهد میزارم...

چون شیطون و هیچکس مثه من نمیتونه مواظبش باشه..از طرفه دگ تربیت بچمو نمیخوام دسته بقیه باشه..از الان فکر دوروز بستری شدنم واسه زایمانمم هروز ب شوهرم دارم میگم مواظبش باشی تو این دوروز

2738

مطمئن باش چه پیش مادر خودت چه مادر شوهرت که باشه، توی تربیتش دخالت میکنن و این یه چیز خواه ناخواهه

بچه به این کوچیکی به مادر بیشتر احتیاج داره تا مهد و مادربزرگ 

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
مهد اصلا نزار خیلی با بچه ها بدرفتاری میکنن خصوصا بچه های شیطون و کوچولو.  بزار پیش مادربزرگاش

مشکلو گفتم مادرشوهرم همه جا عنوان میکنه نوه ام پیش منه 

اما کلا تو این ۴ ماه اخیر دو هفته خونه اونا گذاشتم

اینجا شهر کوچیکیه و همه باهم اشنان

به گوش مادرم رسیده و یکم سر این قصیه دلخوری پیش اومده😣

مطمئن باش چه پیش مادر خودت چه مادر شوهرت که باشه، توی تربیتش دخالت میکنن و این یه چیز خواه ناخواهه ...

خب فعلا شرایزم اینجوریه و مجبورم سرکار برم راهی نداره.

من پسرمو هیچ جا نمیزارم اگه لازم باشه روزی روزگاری خیییلی مجبور بشم یک ساعت ن بیشتر مهد میزارم... چ ...

عززیرم ایشالا بسلامتی زایمان کنی

چه جالب دقیقا شرایطت مثل منه. 

من پسدمو از ۴۰ روط گذاشتم پیش مامانم و رفتم سر کار و الان ۱۵ ماهشه. مامانم خیلی وابستش شده ولی خودم میخوام بزارمش مهد که هم مامانم استراحت کنه و هم بچه کمی مهارت یاد بگیره شایدم پرستار بگیرم محل کارم نگهش داره

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2706