2733
2734

من فقط همون لحظه گریه کردم و به خدا گفتم حتما صلاح نبوده و ب ضررم بوده دمت گرم میسپرم دست خودت بعد ک موعد پری بود نشدم😁باردار بودم باز 😁ب خدا گفتم اینو خودت دادی میدونم مواظبشی تا الانم خداروشکر نسبت ب اطرافیانم بی درد سرترین بارداری داشتم🙏

اصن غصه نخور 

خواهرمم چهار بار سقط کرد هی گفتم بهش گوش نمیداد بچه بازی در میاورد سه ماه بعد اینکه من باردار شدم اونم باردار شد الان پنج ماهشه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

اره چرا امیدی نباشه؟ 

مگه اینکه به وجود خدا شک داشته باشی 

سعی کن بری باشگاه و ورزش یه مسافرت برو یا کلاس موسیقی چیزی

یه جوری سرتو گرم کن بعد دو سه ماه هم انشاالله اقدام کن

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فقط همون لحظه گریه کردم و به خدا گفتم حتما صلاح نبوده و ب ضررم بوده دمت گرم میسپرم دست خودت بعد ک ...

من بچه میبینم یا حامله نمیدونم برای چی عین دیونه ها میشم حسود هیچ وقت نبودما نمیدونم سراین موردچرا اینقدرحساس شدم

منم سقط ۲۱ هفته داشتم داغون شدم افسردگی گرفتم. ولی ناشکری نکردم الان یه دخمل ناز توراهی دارم... تا و ...

ان شاءالله میاد و خوب میشی منم دعا کن از این حالت دربیام گمونم درکم کنی

2738
من بچه میبینم یا حامله نمیدونم برای چی عین دیونه ها میشم حسود هیچ وقت نبودما نمیدونم سراین موردچرا ا ...

اصن همچین رفتاری از خودت نشون نده تلقینم نکن بخودت فقط اراده کن برای حل مشکل چیزی ک‌ب خواهرم گفتم کلی و گوش نکرد بعد ک منو دید خودشو جمع کرد 

تو قراره مادر باشی ب این کلمه فکر کن مادر ینی کاملترین تو هرچیزی 

پس ن حسادت کن ن هیچی فقط خودتو بساز محکم باش تو ی زنی محکم تر از هرکس و‌هرچیزی مطمعن باش بسپری دست خدا ب همه چی میرسی♥️

ب دخمرم میگم فعلا اون طرف ب خدا نزدیکتره برای مادرشدنت دعا کنه😍🥰مطمعنم خدا میشنوه فقط خودت باهاش حرف بزن ببین چجوری جواب میده کیف کنی

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
اره چرا امیدی نباشه؟  مگه اینکه به وجود خدا شک داشته باشی  سعی کن بری باشگاه و ورزش یه م ...

من تو یه سال دو بارسقط کردم حالا حالاها گمون نکنم بتونم نه توانشو دارم نه روحیشو

من ۲۶ هفته پسرهام دنیا اومدن و بعد با فاصله چندروز از دست دادمشون😭😭سخته خیلی سخت هنوز یک ماه از زایمانم نگذشت.سزارین شدم و حالاحالاها نمیتونم دوباره باردار بشم.پسرهام اگه دیرتر دنیا میومدن موندنی بودن چون سالم بودن😔ولی بازم میگم خواست خدا بود هرچی خودش برام بخواد شکر میکنم.قسمت این بود پسرهام آسمونی باشن

توهم غصه نخور و بعد ۳ماه دوباره اقدام کن ان‌شاءالله یه نی نی سالم خدا بهت هدیه کنه

پسرهای مامان خیلی زود بود پرکشیدنتون خیلی زود😔😔چرا اخه باید نارس اونم دقیقا اولین روز ۷ماهگی به دنیا میومدین...ما خیلی دوستتون داریم مامان....۳۱ خرداد ۹۸ تولدتون بود قرار بود روز تولدتون من و باباجان خوشحالترین پدر و مادر روی زمین باشیم ولی نشد که بشه پراز استرسه وزن کم و نارس بودنتون بودیم😔😔۲تیر و ۱۰ تیر روزهای سخت زندگی من و بابا شد روز پرکشیدنتون.دلمون براتون پرمیکشه مادر.دعا کنید دلمون آروم بشه....خدایا از ما نگاه و لطفتو نگیر...دعا کنید برای همه اونایی که انتظارتشون به نداشتن ختم شد دعا کنید یه بچه سالم خدا بهمون بده😔😔
اصن همچین رفتاری از خودت نشون نده تلقینم نکن بخودت فقط اراده کن برای حل مشکل چیزی ک‌ب خواهرم گفتم کل ...

ممنونم عزیزم چقدر تومهربونی من از زخم زبون ها خسته شدم از کنایه ها برای چی آدمایی مثل تو جلوراهم نمیان نمیدونم

ممنونم عزیزم چقدر تومهربونی من از زخم زبون ها خسته شدم از کنایه ها برای چی آدمایی مثل تو جلوراهم نمی ...

قربونت برم عزیزم چون میفهمم چی میگی و راه حلشم میدونم 

من خودم زخم زبون نشنیدم ولی خواهرم هی میگفت فامیل شوهرش تیکه میندازن منم هربار گفتم اینجوری کن اونجوری کن خودش گوش نمیداد ب حرفم ولی انگار من ک‌باردار شدم ب خودش اومد ک خداهم کمکش کرد 

الانم میگم عزیزم تو فقط نگاهت ب بالاسری باشه خودش وسیلشو جور میکنه الان باردار شدن چیزی نیست ک نشه دیر و زود داره اونم خدا داره امتحان میکنه بندشو‌

از امروز دیگه فکرای الکیو بذار کنار اصلا ب هیچی فکر نکن فقط سعی کن واقعا زندگی کنی تلاش کن برا بچه دار شدن ولی همه زندگیت نشه این اینو بدون استرس بدتر باعث نشدنش میشه

حالا مشکل چی هست ؟

من تو یه سال دو بارسقط کردم حالا حالاها گمون نکنم بتونم نه توانشو دارم نه روحیشو

منم دوتا سقط داشتم 

فکر نکنم باشگاه مضر باشه تازه برا سلامتی بدنت خوبم هست روحیتم که قطعا بهتر میشه 

پیش یه دکتر خوب برو از الان و خودتو تقویت کن یه کم زمان بده به خودت و استراحت کن به امید خدا سال دیگه یه نینی خوشکل تو بغلت باشه🙏

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2706