2703
2553

سلام خانماااا

یه سوال داشتم ...

من دیروز جلسه اولم بود واسه لیزر بیکینی ، ولی وقتی کارشو شروع کرد مردمااااا انقدر که درد داشت 😩😩😩😩😩😩😩

بعد که دید من خیلی درد دارم خنک کنندش و زیاد کرد ، ولی باز درد داشتم جوری که نتونست خوب لیزر کنه ...

حالا بنظرتون از جلسه بعد دردش کمتر میشه ؟؟؟

یا اصن بیخیال شم نرم دیگه ؟؟؟

بعد اگه ژل یا اسپری بی حسی بزنم چی قبلش ؟؟؟

الان اصن انگار لیزر نرفتم همون مث قبله 😭😭😭

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

منم لایک کنید بیام بخونم

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من لیزر میرم. اصلا درد نداره حتی خنک کننده هم نداره

بار اول ک لبزر کردمم تا ته ماه دیگه در نیومد همون باز اول

جاتو عوض کن

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2720

زایلاپی بزن ۴۵ دقه قبل بعد اونجا بشور اگ حموم دارن از ج اول ک انتظار تغییر نباید داشته باشی البت بدن با بدن فرق داره منم از ج اول نتیجه دیدم ولی خیلیا از ج ۴ ب بعد ج میدن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2714
بی حسی استفاده نکردی

نه عزیزم من که نمیدونستم کسی هم نگفت بهم ...

میشه استفاده کنم ؟

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
من لیزر میرم. اصلا درد نداره حتی خنک کننده هم نداره بار اول ک لبزر کردمم تا ته ماه دیگه در نیومد هم ...

عزیزم صورتم و رفتم همینجا انجام داد ، جز اینجام تو شهرمون جای دیگه نداره ...

ولی بستگی به بدنم داره چون دوستمم همونجا میره لیزر ولی هیچ دردی احساس نمیکنه ...

موهای من خیلی ضخیمه ، فکر کنم بخاطر اونه 

میشه بگی دستگاهش چی بود؟؟

الکساندر

وای بی حسی نزدی 

اول اسپری بی حسی بزن بعد پماد   بی حسی روش بزن . یه ساعت قبل لیزر . اسماشونم یادم رفته ب خدا

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
وای بدون بیحسی اون قسمتو رفتی چرا طرف بهت نگفت مگه میشه دردش اونطودی بینهایت و اصلا نمیشه تحمل کر ...

واااای یعنی مردماااا ، زایمانم انقدر درد نداشت ...

جالبه دوست خنگم منشیشه ، بعدا بهش گفتم جلسه بعد اسپری بی حسی بزنم گفت نه میگن نزنید 😠😠😠

ولی تو درد داری جلسه بعد بزن ...

عزیزم لیدوکایین بزنم خوبه؟

2706