2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اره دوستم میاد بی خیر ایفونمونو میزنه بیینه باز نمیکنم تا یه ساعت پشت سرهم زنگ میزنه تو اینستا پیم میده هی کجایی فلانی کوفت و زهرمار اه امروز عصبانیم سر همین چیزا😐😐😐

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2714

وای آره....یه روز حوصله نداشتم یکی از شاگردام فرت و فرت زنگ میزد خب بابا جواب نمیدم یعنی نزنگ دیگه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
مثل دوست من یه نصف روز زنگ زد جوابشو ندادم 

وای دوتا تاپیک راجب این قضیه زدم یکی دوستم یکی مادر شوهرم دیگ فوبیای زنگ ایفونو دارم صدا میده فک میکنم دوستمه یا مادرشوهرم ک بی خبر اومدن😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

زنگ پشت زنگ میاد اونم از طرف همکلاسی دوسال پیشم اصلا دوسش ندارم ولی اون منو خیلی دوست داره احساس راحتی ندارم باهاش همش خودشو لوس مبکرد منم ادم جدی بودم وقتی میدید زنگشو جواب نمیدم پیام میداد از برنامه های مختلف از تلگ.رام گرفته تا واتس اپ همین چن روز پیش نمیدونستم چیکارش کنم گرفتم دیلیت اکانت زدم‌... #لطفا سیریش نباشیم 

2706