2737
2739

ممنون ميشم وكيل كمكم كنه 

ما امروز رفتيم واسه توافقي اونجا بهمون گفتن شما توافقي هستين چون من مخوام برم تهران پيش خانوادم مردك رواني عصبي بشه ميزنه مثل ديشب همه دهنم درد ميكنه 😐

خلاصه الان امدم از مركز كه رفته برديم وقت مشاوره بده

گفتن حق طلاق بده به زنت و مهريه نفقه و اجرت المثل همه توافق كنيد بريد محضر اين خودش بره تهران كاراي طلاق انجام بده بعد تو برو امضا بزن .... 

حالا سوالم اينجاست اينا چجوري بايد تنظيم شه تو محضر سرم كلاه نره چون محضر داره با شوهرم گويا اشناس براي خريد فروش ماشيناش ميره اونجا ميشناسه صاحب محضريرو   !! 

چون اشنا ميترسم سرم كلاه بزارن !! 

دقيقا بايد چجوري تنظيم شه !!! 

همچنين واسه وسايل خونه بايد ذكر شه يا نه كي چيا ببرم و چيا بمونه ؟ 

ممنون ميشم راهنماييم كنيد دقيق 🌷❤️ من تو اين شهر لعنتي غريبم 😪

hair coloris ~ hair keratin 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کارو میکنی با وکیل مشورت میکنی  تمام اینایی که گفتی اگه جمله بندیش یه کلمه اینور اونور ...

اره عزيزم منم براي همين كسي نميشناسم اينجا وكيل للمصب بري دم دفترش كم مم ١ تومان ميگيره پول وكيل ندارم بدم گفتيم از خواهراي وكيل نيني سايت كمك بگيرم خواهري كنن 

2731
من حق طلاق و گرفتم خودم رفتم دنبال کارام ولی من همه چیز رو بخشیدم شوهرت حاضره بهت اینا رو بده؟ جهیزی ...

بايد بده چون ذره ذره وجود من اب كرده اينجا منم مهريم كامل نميگيرم به مقدار نقد  بقيه قسطي 

@farzandezamiin    

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
بايد بده چون ذره ذره وجود من اب كرده اينجا منم مهريم كامل نميگيرم به مقدار نقد  بقيه قسطي& ...

بعید میدونم حق طلاق و بهت بده چون نصف اموالی که بعد ازدواج بدست اوردین به تو میرسه حالا مهریه هم که هر چی توافق کردین اخه اقایون ادا در میارن اینجور مواقع ولی حق طلاق ربطی به حق و حقوقات نداره اون یه سند جداست من مهریه ام و بخشیدم حق طلاق و بهم داد یه سند دیگه هم مال بخشیدن مهریه ام بود که اون گرفت که بعدا ادعای مهریه نکنم

2738
بعید میدونم حق طلاق و بهت بده چون نصف اموالی که بعد ازدواج بدست اوردین به تو میرسه حالا مهریه هم که ...

اموالي نداريم عزيزم جز يه ماشين ٥٠ ميليون 

من بهش ١٥ ميليون پول قرض دادم قرار امروز تا فردا پول اماده كنه بعد برم واسه وكالت ممنكه باز پول خودم نده گفتم قبلش بگيرم 

وکیل واسه طلاق هم الان ۵ تومان میگیره اما ویزیت مشاوره ۱۰۰ تومان هست میتونی بری مشاوره 

تو چرا جدا شدي ؟ چند سالته ؟ چند وقت طلاق گرفتي ؟ 

اموالي نداريم عزيزم جز يه ماشين ٥٠ ميليون  من بهش ١٥ ميليون پول قرض دادم قرار امروز تا فردا پو ...

حالا تو برد حق طلاق و بگیر اگه بدون شرط بهت میده پولت و بگیر بعد برو از خونه حق طلاق و که بگیری نیازی به امضا هم نیست من اصلا اون خبر نداشت من طلاق گرفتم بعد سه ماه محضر بهش زنگ زده بود که بره ثبت شناسنامه کنه

2706