2726
عنوان

بچه ها پشیمون 1 ام. چکار کنم الان؟ زنگ. بزنم پدرم بیاد خونمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24924 بازدید | 757 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الکی الکی. خوب بودیم. گفت یکم گردو بیار بخوریم. منم چون بچه هام شیطونه گردو درسته بود. یکم گردو یکم ...

شوهرمن اینجوری بگه فرداصبش دادگاهم

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

نزار ببره

بنظرمن بزاری بعد عادت میکنه دیگه تورومحل نمیکنه تا تقی ب توقی میخوره میگ بچه هامو بده ،یا بچه هاروبزار برو

مگه بوه های اونن مگه اون زاییدشون😐

میگی بچها هرجا مادرشون هست باید باشن

مادرشونم هرحا دلش خواست میره

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 

یک سئوال دارم از ظاهر شوهرت راضی هستی؟ قیافه و هیکلش ببخشید اصلا به نظرم جالب نبود. اصلا متوجه نمیشم چرا بهش شک داری؟ هزار برابر ازش بهتری. شبیه هنرپیشه های آس هستی. مثلا بهت میاد شوهرت پوریا پورسرخ یا بهرام رادان باشه.

یک سئوال دارم از ظاهر شوهرت راضی هستی؟ قیافه و هیکلش ببخشید اصلا به نظرم جالب نبود. اصلا متوجه نمیشم ...

شوهرش پولدار  خخخخخ   ..یه چیز بگم تا پشیمون نیومده  پاک میکنم  تا بیشتر به شوهرش حساس نشه  البته شوهرش خوب به نظرم .....  چند روز پیش یکی تایپیک زده بود وای اگه بدونی   شوهرش چه جوری بود  داغون بود 😖😖😖   خیانت کرده بود  بااینکه زنش خیلی زیباتر از اون دختر  مطلقه بود . گفتم پولدار شوهرت  گفت بد نیست وضعمون .دوره زمونه بدی شده

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

در حریان تاپیکت بودم فقط میتونم بت بگم خدا صبرت بده من بودم خودکشی میکردم از من کیشنوی با پدرت در میون بزار تا بفهمه بی صاحب نیستی اون ی ریز حرف بزنه تو ساکت واستی اونوقت بعصیا میگن نه نگو ب پدرت واس چی بعضی موقع ها لازمه ی بزرگتر بیاد کمکتون بش بگو پولداری خب چرا مینازی اخلاق نداشته باشی بعد منم ی زن بگیریکارمند اونم از دست ی ریز حرف زدنت و قر زدنت ولت میکنه ب پولتم نگاه نمیکنه اقای نسبتا محترم 

بازم عکس بذار منم ببینم 

عادت این قبیله ،این است میرقصند دور آتشی که تو در آن میسوزی پس...                                                                نسوز تا نرقصند !                                                         برقص تا بسوزند✌️👏

بچه ها میشه بیاید. امشب شام هم خونه مادرشوهرم بودن. من نرفتم. شوهرمم اومد خونه شام خورد. الانم گفت بچه هارو حاضر کن ببرم. رفتم حاضر کردم گفت اگه میای بیا تا بریم. گفتم نه نمیام. بچه هارو سوار کالاسکه کرد برد. نمیدونم کاره بدی کردم؟

2706