2737
2739
عنوان

بچه ها پشیمون 1 ام. چکار کنم الان؟ زنگ. بزنم پدرم بیاد خونمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24924 بازدید | 757 پست
نه عزیزم.از صبح با بچه ها درگیر بودم، زنداداشمم اومده بود خونمون باهام حرف بزنه، شوهرمم زود اومد خون ...

عزیزم   بهتری  الان  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم. اتفاقا اذیت بود دخترم. ولی امروز خوب شد. مرسی ک ب فکرمین

شوهرت هیچی نگفته  از دیشب  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم   بهتری  الان  

بد نیستم عزیزم. همچنان با شوهرم صحبت نمی‌کنیم. دیشب جا انداختم با بچه ها خوابیدم. شوهرم بدون پتو و متکا اونطرف خونه خوابید. همیشه تو قهر اینجور میکنه ک من صداش بزنم. منم محل ندادم خوابیدم. نمیدونم رفتارم درسته یا غلط. اصلا دیگه هیچی نمیفهمم.... 

2731
پشیمون کجایی ؟بیا یه خبر بده . ایشالا ک حل شده باشه مشکلتون . 

بیا   صدات کردم ابی نشدی  🤔

بد نیستم عزیزم. همچنان با شوهرم صحبت نمی‌کنیم. دیشب جا انداختم با بچه ها خوابیدم. شوهرم بدون پتو و م ...

حالا زنداداشت حق داره بگه  کمبود محبت داره  اقا😁

سلام پشیمون ۱ من  به نوعی یک روانشناسم و جریانات زندگی ات را مثل یک کیس دنبال می کنم. نظر بند ...

مرسی عزیزم ک راهنماییم میکنی. من ک تو بحث هام اصلا ک بهش نمیگم من زیبام یا فلان. اصلا. چرا گاهی میگم درس خوندم موندم تو خونه ی بیرون رفتن هم باید از تو اجازه بگیرم. ولی خانواده و زیبایی رو اصلا

2738
چرا؟

بدون متکا بالش خابیده  که تو واسش ببری دیگه  

چقده خوب میشدهمه ی باباهامث بابای توبودن استارتر اینقدبامنطقو باشعور خودتم معلومه باعقل وباشعورهستی

مرسی عزیز دلم. آره. فک کنید اوه بابام ب حرف من گوش می‌کرد و شوهرم خونه نبود می‌بردم یا هرجور دیگه خیلی خیلی بد میشد. 

بد نیستم عزیزم. همچنان با شوهرم صحبت نمی‌کنیم. دیشب جا انداختم با بچه ها خوابیدم. شوهرم بدون پتو و م ...

رفتارت درسته زود وا نده جدی باش بزار بدونه هرکاری دلش بخواد نمیتونه بکنه اینسری زودکوتاه نیا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
بدون متکا بالش خابیده  که تو واسش ببری دیگه  

آره. ک صداش کنم بیا سره جات بخاب یا ببرم براش. تا خود صبح ام همون طور بود. اون روم آشکار شده نمیتونم مهربون بشم. چون چندتا حرف رو دیشب نباید جلو اونا میگفت و گفت. 

رفتارت درسته زود وا نده جدی باش بزار بدونه هرکاری دلش بخواد نمیتونه بکنه اینسری زودکوتاه نیا

نه. نمیام. خیلی ازش ناراحتم. اون از من شاکیه ک چرا پدرم رو وارد ماجرا کردم. درصورتی ک اصلا متوجه نیست خودش مادرش رو وارد کرد. 

2706