2733
2734
عنوان

بچه ها پشیمون 1 ام. چکار کنم الان؟ زنگ. بزنم پدرم بیاد خونمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24924 بازدید | 757 پست

بگو حق نداری ب مامان و بابام بی احترامی کنی مگه تا حالا ب بابا و ننت بی احترامی کردم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
پدر نه.خودت باید از پس خودت بر بیای.باباها و مامان هامون ب اندازه کافی غصه دارن.اونا رو دخالت نده وق ...

جلو مادرش ب من گفت با این اخلاق گوه زنم ک بهم شک داره باید برم 5 تا زن بگيرم. خدا هرچی زن پدر سوخته است بکشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبر مرگش رفته بیرون. چون پولداره فکر میکنه کامله

خب همه عیباشو یه دون ی دون بهش بگو تا بفهمه پسر پیغمبر نیس

بگو حق نداری ب مامان و بابام بی احترامی کنی مگه تا حالا ب بابا و ننت بی احترامی کردم

ببین کار از این حرفا گذشته. ف کن ده روز تمام ب مادرش خدمات دادم روز آخر جلو مادرش کاملا شخصیتم رو نابود کرد. هم ظاهر خیلی خوبی دارم. هم فوق لیسانس دارم. هم دوتا بچه 9 ماهه رو دارم مدیریت میکنم. واقعا در شان خودم نمیدیدم. الان بهترین تصمیم فکر میکنم اینه بگم پدرم بیاد

2728
زنگ بزنم پدرم بیاد؟ 

نه

یه وقت بهشون حرف میزنه ناراحت میشن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

مردای امروزی دقیقا دارن مثل زنا رفتار میکنن و خودشیفته و لوس شدن.و زنا هم دارن از زنانگیشون فاصله میکیرن و همش ب مردشون میچسبن تو نباید ارزشتو زیر پات بزاری هیچ وقت.اگه اینکارو کنی واین رفتارشو تو روش نزنی مطمعن باش بدتر باهات بدتر برخورد میشه و شکننده تر میشی و کاسه چه کنم چاره کنم دستت میگیری 

ببین کار از این حرفا گذشته. ف کن ده روز تمام ب مادرش خدمات دادم روز آخر جلو مادرش کاملا شخصیتم رو نا ...

زنگ بزن 

اگه هیچ عکس العملی نشون ندی توهین به شما میشه عادتش 

یه کاری کن  دیگه تکرار نکنه باید برای کاری که کرده تاوان بده

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

پدرت بیاد حرمتا  شکسته میشه

اگه میخوای برا همیشه بری زنگ بزن بیاد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
😔😔😔

حتتتتتتما بگو پدرت بیاد شوهر من دقققققیقا همین کارو بامن کرد جلو مادرش وایساد سرو صدا بعد من بعدش زنگ زدم بابام و داداشم اومدن الان یه سال گذشته ادم شده.

شوهر منم پولداره.فک میکنه بچه پیغمبره و بی عیب و نقص. چلی من همش عیباشو بهش میگم و پز بقیه رو میدم که بفهمه همچین مالی هم نیست

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2706