2410
2553

تو تاپیک قبلی هام گفتم موضوع از چ قراره. شوهرم جلو مادرش منو خانوادم رو شست و گذاشت کنار.سه روز پیش. چون ی شهر دیگه بودم و مادرش بود هیچ واکنشی نتونستم بدم. صبر کردم بیایم خونمون. راست‌ش الان ک اومدم خونمون همه ی کارایی ک میخاستم بکنم یادم رفت. ولی نمیخام دیگه. دوتا بچه کوچولو هم دارم. ب نظرتون زنگ بزنم پدرم بیاد خونمون؟ بگم اذیتم میکنه؟ چکار کنم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دلیلش چی بود خوووب 

الکی الکی. خوب بودیم. گفت یکم گردو بیار بخوریم. منم چون بچه هام شیطونه گردو درسته بود. یکم گردو یکم پسته ریختم تو کاسه بردم برا خودش و مادرش. بهش بر خورد. یهو گفت برا آقا ننه خودتم اینجوری میاری، می‌ریزی تو حلق خودت میخوری دو هفته است من خریدم شعور نداشتی برای ننه من بیاری، میذاری بدی قلچماغ بخوره، یعنی داداشم، 😔

نمیدونم جریان از چ قراره.ولی اینو خوب میدونم کسی ک برای خودت و خانوادت ارزشی قاعل نیست و راحت میشوره و میندازدتون سر بند نباید باهاش موند حالا چ بخاد شوهرت باشه یا هر کس دیگه ای.واقعا متاسفم برای زنای سرزمینم ک بخاطر بچه هاشون میخان کنار بیان.وقتی بخاطر بچتون فداکاری میکنین و فانی میشین بچه هاتونم از شما یاد میگیرن و خودتونم ی روز میزارن کنار

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2714
الکی الکی. خوب بودیم. گفت یکم گردو بیار بخوریم. منم چون بچه هام شیطونه گردو درسته بود. یکم گردو یکم ...

چه قدر بد .جلو مامانش شیر شده توپیده به شما .هیچ خونوادتم بی ارزش کرده .چه دلیلی داشت بعدن بهت تذکر میداد نه جلوی مادرش .من باشم خیلی برمیخوره بهم .ولی به پدرت نگو خودت سرسنگین باش ازین بع بعدم زیاد مادرشو محل نده حساب کارردستش بیاد .واقعن که😡😡

زنگ بزنم پدرم بیاد؟ 

پدر نه.خودت باید از پس خودت بر بیای.باباها و مامان هامون ب اندازه کافی غصه دارن.اونا رو دخالت نده وقتی خودت میتونی از پسش بربیای

الان منطقی بشین با شوهرت حرف بزن بگو بی احترامی هاتو نمیپذیرم و خودتو اصلاح کن اینجوری بخای ادامه بدی من از تو بدتر میشم و اون روی سگ منم میبینی

2706