1147
1341
عنوان

بچه ها پشیمون 1 ام. چکار کنم الان؟ زنگ. بزنم پدرم بیاد خونمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21899 بازدید | 757 پست
متوجه نشدم چی میگی عزیزم

منطورم اینکه   شوهرت به خاطر یه کاسه اجیل دعوا را ننداخته   خیلی چیزارو عقده کرده  یه دفعه خودشو خالی کرده مشکلش با داداشتو  یا اون روز که ساپورت پوشیده بودی   ناراحت شده بود  از دستت  .  صد در صد یه چیزای دیگه هم بوده که همه رو جمع کرده یه دفعه اینجور قاطی کرده....

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

منطورم اینکه   شوهرت به خاطر یه کاسه اجیل دعوا را ننداخته   خیلی چیزارو عقده کرده  یه ...

آره درسته. خیلی حالم خرابه. تو خونه هم موندم بیشتر اعصابم خورده. اصلا دیگه حوصله دعوا ندارم. خسته ام.خیلی خسته. خیلی خسته. همه از رفتار شوهرم ناراحتن. ولی شوهرم حق رو ب خودش میده. خیلی چیزارو نباید خاله و مادرش می‌فهمیدن ک فهمیدن

1350
منطورم اینکه   شوهرت به خاطر یه کاسه اجیل دعوا را ننداخته   خیلی چیزارو عقده کرده  یه ...

آره درسته. خیلی حالم خرابه. تو خونه هم موندم بیشتر اعصابم خورده. اصلا دیگه حوصله دعوا ندارم. خسته ام.خیلی خسته. خیلی خسته. همه از رفتار شوهرم ناراحتن. ولی شوهرم حق رو ب خودش میده. خیلی چیزارو نباید خاله و مادرش می‌فهمیدن ک فهمیدن

بچهات خوبن

🎈۱۰شهریور🎈                                                 ایست قلبی..شاید غم انگیز ترین اتفاق و مفهوم خلقت باشد..انگار که ناگهان به همه بگوید..ببخشید..من خسته شده ام..من دیگر نمی توانم..ببخشید..بعد همان جا بنشیند آرام آرام همه راببیند:دست ها ، پاها ، چشم ها..😞

حالا ک هستی عکسارومیزاری منم ببینم

🎈۱۰شهریور🎈                                                 ایست قلبی..شاید غم انگیز ترین اتفاق و مفهوم خلقت باشد..انگار که ناگهان به همه بگوید..ببخشید..من خسته شده ام..من دیگر نمی توانم..ببخشید..بعد همان جا بنشیند آرام آرام همه راببیند:دست ها ، پاها ، چشم ها..😞
1307

بچه ها امشب بعد شام همه میخان برن خونه عموش. جاهل نشون پسرش دعوت کرده. صد درصد شوهرم نمیاد ب من بگه بریم. شاید بگه بچه هارو حاضر کن ببرم. ب نظرتون چکار کنم. حاضر کنم بدم ببره اگه گفت؟ شایدم نگه.میخام پیش بینی کنم. 

1226
1346