1351
1341

تو تاپیک قبلی هام گفتم موضوع از چ قراره. شوهرم جلو مادرش منو خانوادم رو شست و گذاشت کنار.سه روز پیش. چون ی شهر دیگه بودم و مادرش بود هیچ واکنشی نتونستم بدم. صبر کردم بیایم خونمون. راست‌ش الان ک اومدم خونمون همه ی کارایی ک میخاستم بکنم یادم رفت. ولی نمیخام دیگه. دوتا بچه کوچولو هم دارم. ب نظرتون زنگ بزنم پدرم بیاد خونمون؟ بگم اذیتم میکنه؟ چکار کنم؟ 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

دلیلش چی بود خوووب 

الکی الکی. خوب بودیم. گفت یکم گردو بیار بخوریم. منم چون بچه هام شیطونه گردو درسته بود. یکم گردو یکم پسته ریختم تو کاسه بردم برا خودش و مادرش. بهش بر خورد. یهو گفت برا آقا ننه خودتم اینجوری میاری، می‌ریزی تو حلق خودت میخوری دو هفته است من خریدم شعور نداشتی برای ننه من بیاری، میذاری بدی قلچماغ بخوره، یعنی داداشم، 😔

1350

نمیدونم جریان از چ قراره.ولی اینو خوب میدونم کسی ک برای خودت و خانوادت ارزشی قاعل نیست و راحت میشوره و میندازدتون سر بند نباید باهاش موند حالا چ بخاد شوهرت باشه یا هر کس دیگه ای.واقعا متاسفم برای زنای سرزمینم ک بخاطر بچه هاشون میخان کنار بیان.وقتی بخاطر بچتون فداکاری میکنین و فانی میشین بچه هاتونم از شما یاد میگیرن و خودتونم ی روز میزارن کنار

ای خدای مهربون....منم تو دلی میخام...خدایا این دفعه دیگه تیکر بارداریمو بزنم...ناامید نمیشم.برای بارداریم یه دعا از ته دلتون بکنین.

به نظر من بترسونش ولی نگو بابات بیاد.البته اگه میخوای باهاش زندگی کنی. جز اینکه اعصاب بابات بریزه به هم چه فایده ای داره؟

با دعای شما ،خدای مهربون، خیلی زود به خواهر بزرگم هم نی نی سالم و صالح میده😊
1307
الکی الکی. خوب بودیم. گفت یکم گردو بیار بخوریم. منم چون بچه هام شیطونه گردو درسته بود. یکم گردو یکم ...

چه قدر بد .جلو مامانش شیر شده توپیده به شما .هیچ خونوادتم بی ارزش کرده .چه دلیلی داشت بعدن بهت تذکر میداد نه جلوی مادرش .من باشم خیلی برمیخوره بهم .ولی به پدرت نگو خودت سرسنگین باش ازین بع بعدم زیاد مادرشو محل نده حساب کارردستش بیاد .واقعن که😡😡

زنگ بزنم پدرم بیاد؟ 

پدر نه.خودت باید از پس خودت بر بیای.باباها و مامان هامون ب اندازه کافی غصه دارن.اونا رو دخالت نده وقتی خودت میتونی از پسش بربیای

ای خدای مهربون....منم تو دلی میخام...خدایا این دفعه دیگه تیکر بارداریمو بزنم...ناامید نمیشم.برای بارداریم یه دعا از ته دلتون بکنین.

الان منطقی بشین با شوهرت حرف بزن بگو بی احترامی هاتو نمیپذیرم و خودتو اصلاح کن اینجوری بخای ادامه بدی من از تو بدتر میشم و اون روی سگ منم میبینی

1226

بگو حق نداری ب مامان و بابام بی احترامی کنی مگه تا حالا ب بابا و ننت بی احترامی کردم

پدر نه.خودت باید از پس خودت بر بیای.باباها و مامان هامون ب اندازه کافی غصه دارن.اونا رو دخالت نده وق ...

جلو مادرش ب من گفت با این اخلاق گوه زنم ک بهم شک داره باید برم 5 تا زن بگيرم. خدا هرچی زن پدر سوخته است بکشه. 

خبر مرگش رفته بیرون. چون پولداره فکر میکنه کامله

خب همه عیباشو یه دون ی دون بهش بگو تا بفهمه پسر پیغمبر نیس

بگو حق نداری ب مامان و بابام بی احترامی کنی مگه تا حالا ب بابا و ننت بی احترامی کردم

ببین کار از این حرفا گذشته. ف کن ده روز تمام ب مادرش خدمات دادم روز آخر جلو مادرش کاملا شخصیتم رو نابود کرد. هم ظاهر خیلی خوبی دارم. هم فوق لیسانس دارم. هم دوتا بچه 9 ماهه رو دارم مدیریت میکنم. واقعا در شان خودم نمیدیدم. الان بهترین تصمیم فکر میکنم اینه بگم پدرم بیاد

1346