2737
2734

یکی از دوستام توی گروه گفت که همزادش اذیتش میکنه و صداش میزنه میگه از غذا اوفتادم از زندگی سرد شدم اگه میدونید بگید بهش بگم چیکار کنه گناه داره 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

چرا میخوای منودورم کنی😢😅

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وووی کاربر همزاد ترسیدم 😥

😂😂😂😂

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2728
چرا میخوای منودورم کنی😢😅

ترو نه عزیزم اونو میخوایم دور کنیم 😯😛

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
ترو نه عزیزم اونو میخوایم دور کنیم 😯😛

😆😆😆😆

2738

یعنی کسی نیست بدونه با آیه با چی میشه ؟

علائم دوستت چیه.  مجرد هستند؟ باردار شده یا نازاست؟  بپرس، همزادش (البته این همزاد نیست ...

مجرده دوستم میگه میاد پشت در حموم صداش میکنه یا تو خونه هیچ کس صدا نمیده همش اسمش و صدا میکنه و از غذاش استفاده میکنه میگه قیافم خیلی داغون شده 

اثر چشم زخم کاری هم هر کس میدونه بگه.  یعنی در حال توسعه ام هست جونمم‌بگیره😐😐

خدا لعنت کنه چشم بد منم خیلی تو چشم فامیل هستم 😥😥😥😂

مجرده دوستم میگه میاد پشت در حموم صداش میکنه یا تو خونه هیچ کس صدا نمیده همش اسمش و صدا میکنه و از غ ...

دوستتون میتونه تو پی وی همینجا بهم پیام بده؟

ازشون چندتا سوال بپرسم و بعد بهشون درمانگر معرفی کنم. 

2706