2703
2553
داروی گیاهی طول درمانش خیلی طولانی تره تا داروهای شیمیایی من قرص همراه با عرق رازیانه میخوردم

آخه دکترم گفت داروی شیمیایی ممکنه جواب نده و از بین نبره

بعدم من اقدامم برای بارداری نمیخوام قرص جلوگیری بخورم

میشه منم اینطوری بخورم چون طعمشو دوست ندارم یعنی تاثیر داره بعدم ناشتا بخورم یا فرقی نداره؟

من اینجوری خوردم و تاثیر داشت، عصرها میخوردم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه روزهایی خوردی چندوقت بعدش از بین رفت؟

فکر کنم ۵۰-۴۰ روز خوردم، زمان عادت نخوردم، ولی سریع بعدش نرفتم سونو، یادم نیست چقدر بعد رفتم سونو، شاید حدوداً دو ماه، اثری از کیست نبود

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
فکر کنم ۵۰-۴۰ روز خوردم، زمان عادت نخوردم، ولی سریع بعدش نرفتم سونو، یادم نیست چقدر بعد رفتم سونو، ش ...

اندازه کیستت چقدر بود

راستی رازیانه کیست اندومتر هم از بین می بره یا نه؟

چون من دوتا کیست تخمدان دارم یه کیست اندومتر

اندازه کیستت چقدر بود راستی رازیانه کیست اندومتر هم از بین می بره یا نه؟ چون من دوتا کیست تخمدان د ...

اندازه شو یادم نیست، چون ۳-۲ سال پیش بود. اون یکی رو نمیدونم متاسفانه

2714

اگه بارداری بدون مشورت دکتر چیزی نخور. رازیانه گرمیه برا بچه خوب نیس

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
منم رازیانه خوردم کیست هام رفتن ☺ منتها من یه نوک قاشق میریختم تو دهنم و با آب قورت میدادم، روش تنبل ...

فقط رازیانه یعنی داروی شیمیایی نخوردید؟چند بار در روز باید خورد؟

منم رازیانه خوردم کیست هام رفتن ☺ منتها من یه نوک قاشق میریختم تو دهنم و با آب قورت میدادم، روش تنبل ...

میگن باعث میشه پرولاکتین بره بالا درسته؟ میخوام بخورم میترسم

🎉🎉🎉🎉
فقط رازیانه یعنی داروی شیمیایی نخوردید؟چند بار در روز باید خورد؟

بله فقط رازیانه. فکر کنم یک بار در روز می خوردم، ولی خطرناکه ها، اگه تو بدنت بافت فیبرومی داشته باشی، باعث رشدش میشه

2706