2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم رازیانه خوردم کیست هام رفتن ☺ منتها من یه نوک قاشق میریختم تو دهنم و با آب قورت میدادم، روش تنبلانه شه 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
خالی بخورم؟ هر روز؟ حتی دوران عادت؟ واقعا از بین می بره سریع؟

دوران عادت نخور

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
کیستت چه نوعی هست؟؟؟من اینجا در مورد عرق فراسیون بومادران خیلی شنیدم که خوبه.خودم ولی استفاده نکردم.

دو تا کیست ساده به اندازه 15 میلی متره

و یه کیست آندومتر به اندازه 29 میلی متره

منم رازیانه خوردم کیست هام رفتن ☺ منتها من یه نوک قاشق میریختم تو دهنم و با آب قورت میدادم، روش تنبل ...

میشه منم اینطوری بخورم

چون طعمشو دوست ندارم

یعنی تاثیر داره

بعدم ناشتا بخورم یا فرقی نداره؟

از عطاری بگیرم؟ طریقه مصرفش چطوریه؟

نه عطاری نداره یه سایت بنام برگ بهشت هست باید تو گوگل سرچ کنی بری تو اون سایت از اونجا سفارش بدی برات میارن منم تازه خریدم تازه چند روزه دارم استفاده میکنم البته برای عفونت من استفاده میکنم ولی واسه کیست خیلی تعریفشو کردن 

خالی بخورم؟ هر روز؟ حتی دوران عادت؟ واقعا از بین می بره سریع؟

روز پنجم پریودی تا روز12ام،دم کن با ابجوش 1لیوان که شد با نبات بخور معجزه میکنه فقط بابد ادامه بدی دوره رو

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2706