2726
عنوان

ی کم دل داریم بدید😔😔😔😔

386 بازدید | 49 پست

بچه ها چن هفته پیش شوهرم اومد خونمون(دوتا شهر متفاوتیم) ینی ۲۳ ام خرداد اومد مامانشم باش اومد مامانش رفت خونه خواهرش (خاله شوهرمم اینجاس)بعد ساعت ۱۲ شب مامانش اومد تو خیابون ک بریم من دلم میخاد برگردم ک ب زور رفتن...۱۱ تیر بود باز شوهرم اومد مامانشم باش پاشده بود اومده بود از ساعت ۲ بعد از ظهر هر ی رب زنگ میزد بیا بریم😔 اینجام مجبور شد شوهرم بره ینی بابام مث دفه قبل بش گفت برو این طوری عصاب همه خورد نمیشه اخه واقعا خانوادمم ناراحت شدن..حالا فردا باز شوهرم میخاد بیاد بچه ها مامانشم گفته میاد 😔😔😔😔😔😔 از الان استرس دارم نکنه باز از این کارا کنه😭😭😭😭 کی میشه عروسی کنم راحت بشم😔😔😔😔😔😔😔 مگر من جزامی هستم یا سرطانی ایدزی چیزی دارم این طور میکنه😔😔 وقتی میرم اونجا جرات بیرون رفتن با شوهرم ندارم قهر میکنه از خونه میزنه بیرون جرات خرید چیزی ندارم ی کفش شوهرم برام خرید شوهرم برد ۳ جفت کفش خرید براش 😔😔😔مگ من هووشم اخه دارم دیوونه میشم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چ حسوده

بهش بگو عشقم مادرتو نیار راحت باشیم بتونم باهات خلوت کنم

ببین چه با سر بیا 😂

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

یکم صبر کن، سعی کن حساسیتتو کم کنی و باعث شی اونم دست برداره از این رفتارش، تو باید بیشتر روی خودت و همسرت کار کنی، وگرنه اون شبیه خیلی از مادرشوهراست ، بستگی داره به شوهرت جطور رفتار کنه و باعث بشه از چه رفتارایی جلوگیری کنه

چقدر حسود .خدا لعنتش کنه.عروسی کنی بشرطی که پیشش زندگی نکنی راحت میشی.شوهرم رفته بود کربلا مادرشوهرم گیر داده بود چی برام سوغاتی اوردی اربعین رفته بود شوهرم میگفت هیچی میگفت برا خانمت چی اوردی گف اصلا نشده برم بازار هیچی نیاوردم میگفت دروغ دروغ قسم بخور برا خانمت هیچی نیاوردی☹

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
خب شوهرتم نباید بزاره این اتفاقا بیفته وقتی میبینه مامانش اینطوری میکنه سری بعد نباید بیارتش

قهر میکنه از خونه میزنه بیرون 😔 کاش زودی عروسی کنم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
وای یا خداااا شوهرت خب گوش نده یا نیارتش

نمیشه نیارتش اگر نیارتش قهر میکنه از خونه میزنه بیرون وقتیم میارتش این طوری میکنه

عیب نداره بعضی مادرشوهرا اینجوری ان دیگه. بعد عروسی هم یه کم حساسیتشون روی پسرشون کم میشه هم شما هم ...

منم هیچی نمیگم منتظرم عروسی کنم من حساسیت خاصی ندارم نمیدونم چرا با اون ۳ تا عروس دیگه این طور نیست یکیشون فقط ۴ ماه زودتر من عقد کردن

چ حسوده بهش بگو عشقم مادرتو نیار راحت باشیم بتونم باهات خلوت کنم ببین چه با سر بیا 😂

نمیشه گلم ک ی بار من اصن نگفتم نیار من اصن این حرفو نمیزنم خود شوهرم اومد بعد مامانش قهر کرده بود از خونه زده بود بیرون

2706