2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون رو دوست ندارن؟

1125 بازدید | 50 پست

خوب حالا که دوستشون نداریم بیایم خوبیاشونو تو ذهنمون مجسم کنیم بجای اینکه به نکات منفیشون فکر کنیم و ناامید بشیم از زندگیمون.اینجوری هم زندگیمون رو نگه داشتیم هم باعث عشق و محبت کردن میشه ومتقابلا دریافت عشق و محبت و هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزار چشامون باز بشه سر صبحی چ عجله ای عامو😂

🤣🤣🤣🤣

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2738

از بس تو تاپیکای خیانت رفته بودم زندگی رو برا خودم و شوهرم جهنم کرده بودم. ولی یکوچولو سیاست هم یاد گرفته بودم و سیاست روهم اجرا کردم دیدم چقد زندگیم داره تغییر میکنه. و شوهرم داره منو میپرسته و من عاشقش شدم. و مهمتراز همه جذبم شده بود.رفتاراش تغییر کرده بودن

چرا ؟  

آخه دوست داشتنم خیلی زیاده پیشش همیشه کم میارم تا یچی میشه گریه میکنم طاقت قهرشو ندارم بدم میاد از ضعف خودم میخوام سرد شم قدرمو بدونه یا حداقل خودم کمتر آسیب بیینم ولی نمیتونم

❤️My only wealth is your eyes
2706