2737
2734
عنوان

جاری بد هیکلم گفت چاقا با قابل هستن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2037 بازدید | 101 پست
من با بچه تو شکم 75 کیلو هستم احساس بدبختی میکنم ک چقدر چاقم تا ی لاغر میبینم میگم خوشبحالت این جاری ...

نگرون نباش 

سعی کن خوش هیکل باشی 

پایین تنه پر و برجسته و سینه های برجسته و پر 

اینا رو حفظ کن 

نه لاغری خوبه و نه چاقی 

اندام زیبا که شامل این موارد تو زنانه

✔️ خبرنگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایه ما میگه زنداداشم یدجور چاقه جوری که مثلا یه تیشرت میپوشه کل شکمش میریزه یبیرون میشینه یهو پیرهنش میره بالا اصلا توجه نمیکنه بهش گفتیم یه بار خوب مریم اگه لباسهای تنگ و اسپرت دوست داری یه کم خودتو لاغر کن برگشت گفت اقامون دوست داره اینجوری.میگه ابجی کوچیکم گفت اقاتون خیلی بد سلیقه اس پس

2731
حالا جاری من برعکس. خودش 37 کیلو و بچه نداره. من زایمان کردم و 70 کیلوام. همش میشینه میگه هیکل باربی ...

اره متم یه فامیل داشتم خیلی حسود بود عیجبم لاغر بود هیکل من همه میگن رو فرمه.  بعد این یباراومد. گفت خانم مدیر بهم گفته فلانی که اقوامتون بود هیکلش فلانو فلان بود 😄حالا بماند. مث پلنگا. منم گفتم سلیقه خانم مدیر چوب خشکایی مث شمان.نامرد 35کیلو بود ولی دراز . اصن چیزعجیبی بود 😂

هی هی هی چه خبرتونه 

از خداتونم باشه یذره گوشت و گل داشته باشین 

هم تشک هم لحافین 😂

به چاقا بی احترامی نکنین یعنی چه بو چربی؟؟

لابد چاقای اطراف شما تو چادر زندگی میکنن

وگرنه یچیزی هست بنام حموم کردن با شامپو بدن و دئودورانت که بوی سلبریتیای هالیوودو میدن چاقای اطراف من و خودددددددممممممممممممن یکیش 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738

باقابل. چ لغت سختو عجیبی...حالا برای من برعکسه. ب جای اینکه جاریم چیزی بگه مادرشوهرم هیکل منو اونو مقایسه میکنه بعد حسودی میکنه ...اون چاقه ..بعد وزن اونو با من یکی میکنهمثلا اون هشتاد نود کیلو من 55-56 کیلو میگفت همم وزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یکی دوبارم دید یکی داره از من تعریف میکنه سریع اونو انداخت وسط گفت من از اول دوس داشتم عروس چهارشونه داشته باشم!!!!!!!!!!ممنم خندم میگیره تو دلم میگم اخه لعنتی پس تو معنی چهارشونه رو متوجه نشدی اصصصلا

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706