2733
2734
عنوان

زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 28 پست
اره گلم خوب بوده، ماشالا. اگر زودتر بیاد دیگه اصلا تو دستگاه نمیره. برا من 36 هفتگی 2800 بود، دکترم ...

بچه من ۳۱ هفته و چند روزش که بود سونو دادم وزنش ۲ کیلو بود .خوب بوده بنظر شما؟

خدایا مرسی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من انقباضات رحمی و دردای گاه و بی گاه دارم اوایل شیاف استفاده میکردم ولی قطع کردم.ترسیدم باعث ...

تا هفته 35 الی 36 باید مصرف کنی گلم چون ممکنه زایمان زودرس بگیری و تا قبل از 36 هفته اگر نینی به دنیا بیاد حتما باید بره تو دستگاه و اینجوری خودت خیلی اذیت میشی. دکترمن گفت اگر زایمان طبیعی میخوای از هفته 35 شیاف رو قطع کن ولی اگر سزارین میخوای تا اخر هفته 38 مصرف کن. نینیم 6 روز دیگه با سزارین به دنیا میاد ولی هنوز دارم شیاف میزنم. بعدم به اینکه نینیت 36 هفته به دنیا بیاد فکر نکن، چون هنوز خیلی کوچیکه و هم خودت اذیت میشی و هم اون گناه داره، تا اونجا که میشه نگهش دار

تا هفته 35 الی 36 باید مصرف کنی گلم چون ممکنه زایمان زودرس بگیری و تا قبل از 36 هفته اگر نینی به دنی ...

پس این دارو ها مانع نمیشه بچه دیر به دنیا بیاد؟

ممنون عزیزم از راهنمایی

خدایا مرسی  
2731
بچه من ۳۱ هفته و چند روزش که بود سونو دادم وزنش ۲ کیلو بود .خوب بوده بنظر شما؟

اره گلم خوب بوده. از هفته 33 یا 34 به بعد یه دفعه نینی روزانه 50 گرم اضافه میکنه. رژیم غذاییت رو تغییر نده برا وزنگیری بیشتر ،چون احتمال اینکه خیلی درشت بشه هست

اره گلم خوب بوده. از هفته 33 یا 34 به بعد یه دفعه نینی روزانه 50 گرم اضافه میکنه. رژیم غذاییت رو تغی ...

ممنون عزیزم.خدا کنه درشت بشه با اینکه میخوام طبیعی بدنیا بیاد ولی برام مهم اینه که اذیت نشه

خدایا مرسی  
پس این دارو ها مانع نمیشه بچه دیر به دنیا بیاد؟ ممنون عزیزم از راهنمایی

این داروها باعث میشه دیر انقباض زایمان سراغت بیاد ولی الان خیلی زوده برا اینکه بخوای قطعش کنی. اینجور که دکترم میگفت نهایت یک هفته بعد از قطع کردنشون اثر داروها از بین میره و درد سراغت میاد. اگر از الان قطع کنی نینیت نارس به دنیا میاد و میره تو دستگاه. ولی بازم سر خود کاری نکن و با دکترت مشورت کن. چون به دنیا اومدن نوزاد یه ریسکه، این همه صبر کردی 3،4 هفته دیگه هم روش

2738

دختر خاله من بچه اش که دختر هست 40 روز زودتر به دنیا اومد دستگاه نرفت 

خب بستگی به بچه هم داره. میگن انگار دختر ریه هاش زودتر کامل میشه

خواهر من 20 روز بچه اش که پسر هست زودتر به دنیا اومد تقریبا 37 هفته بود دستگاه نرفت

فکر کنم از 35 هفته به بالا احتمالش خیلی کمه که بخواد دستگاه بره

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
دختر خاله من بچه اش که دختر هست 40 روز زودتر به دنیا اومد دستگاه نرفت  خب بستگی به بچه هم داره ...

وااای خدا از دهنت بشنوه الهی برام دعاکنین اگه صلاحمه زایمان کنم دیگه

حتما از ابتدای دردت که کمه سوره انشقاق رو پشت سر هم بخون 

از یه عطاری فورا تخم شوید بگیرید مثل چایی دم کنید و به محض شروع پروسه درد و زایمان بخورید 

من وقتی بیمارستان رفتم 2 تا شیشه با خودم بردم همون 2-3 ساعت اول همه رو خوردم میگن پروسه درد زایمان را سریع میکنه فکر کنم روی من تاثیر داشت آخه 4 سانت اول خیلی طول کشید اما بعدش سریع تر دهانه رحمم باز شد

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
الان شما انقباض داری؟؟ با نامه ای که دکتر بهت داده برو بیمارستان زایمانته گلم

الان بیمارستانم دوروزه دردامو کنترل کردن احتمالا امروز مرخص میشم