2726
عنوان

زایمان

294 بازدید | 28 پست

سلام خانوما ایا کسی بوده که تو 36هفته انقباضا بگیرتش بیاد زایشگاه بعد درداش کنترل بشه وبهش امپول ریه بزنه ولی بازم زایمان کنه؟؟اگه بوده ایا بچش دستگاهم رفته؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

36 هفته به بعد احتمال اینکه بچه به دستگاه نیاز پیدا کنه کمه، مگر اینکه وزنش خیلی کم باشه. از 36 هفته به بعد امپول ریه نمیزنن، چون نینی دیگه کامله و فقط وزنگیری میکنه. من انقباضات داشتم اونم از هفته 34. ولی نه امپول ریه زدم و نه نینی به دنیا اومد. بهم گفتن شیاف استفاده کنم و قرص ایزوپرین بخورم. همین. تا الانم انقباضا خیلی شدید نشده که کارم به بیمارستان بکشه

دوستان من انقباضات رحمی و دردای گاه و بی گاه دارم اوایل شیاف استفاده میکردم ولی قطع کردم.ترسیدم باعث بشه بچه دیرتر هم به دنیا بیاد.الان ۳۳ هفته هستم.امکان داره این قرص و شیاف ها باعث بشه ذیر به دنیا بیاد بچه؟

خدایا مرسی  
نه دیگه ۳۶ هفته نیاز به دستگاه نداره عزی م.من از دکترم پرسیدم اینطور گفت.م یتونم بپرسم دردات در چه ح ...

شکمم سفت میشد ی دردی مث دل پیچه داخل رحمم بود وزیر دلم میگرفت وول میکرد

دوستان من انقباضات رحمی و دردای گاه و بی گاه دارم اوایل شیاف استفاده میکردم ولی قطع کردم.ترسیدم باعث ...

بادکترت مشورت کن احتمال زایمان زودرس داری

بادکترت مشورت کن احتمال زایمان زودرس داری

آره دکتر که چندین بار بهم گفته از هفته ۲۳ اینجور بودم...ولی دیگه قطع کردم .اگه از دکتر بپرسم میگه استفاده کن ولی دلم میخواد از هفته ۳۶ ده بچه به دنیا بیاد چون شبا اصصصلا ده دقیقه هم نمیتونم بخوابم

خدایا مرسی  
2706