2703
2553

تو این پولی غنیمته برای خودش.....امروز سرصبحی انرژی منفی داشتم ولی پول دیدم خیلی خوشحال شدم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وای انقد حال میده مثلا از جیب لباسی نمیپوشی یا زیر فرشی چیزی پول پیدا کنی😍😂 درکت میکنم اسی الان سرحالی😍😃

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

چطوری میتونین داخل پاکتا رو خوب نگردین؟

من بهم کادو بدن

اول خوووووب دست میکشم داخلش

بعد بااازش میکنم دقییییق نگاه مییکنم

بعد برعکسش میکنم تکوووون میدم

یه دورم میدم شوهرم چک کنه

واسه احتیاطم پاکتو نگه مبدارم چند روز بعد دوباره همین مراحلو میزنم چیزی جا نیوفته😂😂😂😂😂

مزاح نموندم در این حدم نیستم😒😂

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
2714
وای انقد حال میده مثلا از جیب لباسی نمیپوشی یا زیر فرشی چیزی پول پیدا کنی😍😂 درکت میکنم اسی الان سر ...

حالا من گاهی وقتا مثلا میگم بزار تو جیب پالتم پول بزارم سال دیگه ک دس میکنم تو جیبم میینم هس ذوق میکنم لامصب تا سال دیگع یادم نمیره ک نمیره همش ذهنمومشغول میکنه😂😂😂😂

وای خیلی خوبه  منم هر بار پاکت پولای قشنگ عروسیمو که نگه داشتم میبینم دلم میخاد باز داخلشونو ن ...

هر وقت خواستی نگا کنی توشون اجی مجی کن😂😂

2706