2726
عنوان

بوسه فرشته

9664 بازدید | 30 پست

خانما بچه دختر عموم تازه به دنیا اومداولکه های بوسه فرشته داره ازینا که وسط پیشونی و پشت پلک و سر بینی هست.کسی بچش داشته ؟اگه میره چند سالگی محو شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این لکه ها پاک نمیشه پسرمنم داره روپیشونیش موقع بارداریم خورشیدگرفتگی شد که من میدونم اون بحث دست به شکم نزنید خرافاته هرکس میپرسه میگم خرافاته

البته کمرنگه طرف باید دقت کنه به صورت پسرم تابفهمه

الانم نمیدونم علت این لکه های بوسه ی فرشته چیه فقط میدونم که نه ساله است وپاک نشده

اصلا  هم‌صورتی وسرخابی نیست کمرنگه همرنگ پوستشه تقریبا معلوم نیست مگردقت کنیم

اره نگاه کرده گفت.واقعا نمیره؟اخه ماه گرفتگی نیست که.کسیو داشتی تو خانواده

بچه خواهر دوستم داره فعلا ک تغییری نکرده پس ماه گرفتگی نیست البته اینا ارثی بوده نمیدونم واسه بچه شما دلیلش چی بوده 

👪

شوهرم اندازه یه انگشت رو گردنش داره و یکیم زیر بغلش .۲۷ سالشم هست و تا اخر عمر این لکه ها باهاشن

ولی خب خیلی بیرنگه ..ینی همرنگ پوستشه خودش سبزس این لکه هارم همون رنگن .زیاد پیدا نیست و خیلی کوچولوعه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706