2737
2734
عنوان

با شوهر بی مسئولیته سرد چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 92 پست
فک کردم ۳ ساله میخوای به زور مهریه بفرستیش سرکار؟🙄 فکر خوبیه ولی میترسم ازت دل چرکین شه و دیگه ن ...

منم با این تفکر ک معتاد نیس چشم چرون نیس زنش شدم 

پس دل من چی ک قهر میکنه من میرم اشتی حرف میزنم میگه باشه انجام نمیده منم دل چرکین شدم ک بفکر این راه افتادم میخام حقمو بگیرم ولی قبلش میخام بهش بگم بریم مشاوره اگه قبول نکرد بهش میگم مهریمو میزارم اجرا 

الهی ولی عزیزم اگه میتونی فراموش کن منم خونواده شوهرم اذیتم کردن الهی ک خدا دلتو شاد کنه ناراحت شدم ...

مرسی ببخشید که ناراحتت کردم 

بازم خدارو شکر میکنم امیدوارم شرایطم و حالم عوض شه

اینارو گفتم که بازم زیاد به زندگیت انرزی منفی ندی 

با انرژی مثبت و حرفای خوب درستش کن 

😍😍خدایا شکرت😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن نیستم که افسرده است میگم اگه باشه روانپزشک کمک میکنه چون خودم افسردگی داشتم به یه دلیلی یک سال ...

منم همش میخابم و انرژی ندارم ایا منم افسرده ام؟؟روانپزشم چ کمکی میتونه بکنه برام

2731
اشتباااه کردیم اشتباااه الان دیگه خییییلی کم میرم مادر شوهرم گفت چند سال دیگع بچه هات بزرگ میشن بی ...

ببخشید عزیزم ولی فک میکنم مادرشوهرت درست میگه البته نه اینکه رابطتو زیاد کنی ولی قطعش نکن یکمم مهارت و اعتماد بنفستو ببر بالا با سیاست باهاشون رفتار کن حرفی زدن با خنده جواب بده چرا میری گریه میکنی اعثاب شوهرتم خرد میکنی 

تو که انقد مهربونی و شوهرتو دوس داری که همه تاپیکات راجع به درمان دیابته چرا از لحاظ  روحی کمکش نمیکنی اون الان بیشتر به خانوادش احتیاج داره  کدوم عروسی رو دیدی که از خانواده شوهرش زخم نخورده باش خود من زخم شدیدی خوردم ولی الان رابطه دارم باهاشون ولی این بار با سیاست تر بااعتمادبنفس تر  و با درایت تر  چون دیگه دستشون برام رو شده و انتظار محبت ندارم ازشون فقط بخاطر همسرم میرم خونشون و همین که میبینم همسرم شادتره برام کافیه 

ان شالله شوهرتم بزودی شفا بگیره⚘⚘⚘

منم همش میخابم و انرژی ندارم ایا منم افسرده ام؟؟روانپزشم چ کمکی میتونه بکنه برام

خب افسردگی شما  ممکنه دلیلش رفتارا و بی مسئولیتی شوهرت باشه اگه اون  دست از تنبلی برداره و درست بشه شما هم قطعا شاد میشی مگراینکه از اول حتی قبل از ازدواج همینطوری بوده باشی

ببخشید عزیزم ولی فک میکنم مادرشوهرت درست میگه البته نه اینکه رابطتو زیاد کنی ولی قطعش نکن یکمم مهارت ...

مرسی عزیزم 

امروز خونه خواهر شوهرم دعوتم میخواستم نرم کل فامیلشون هستن 

الان یه ساله روضه هاشون نمیرم بچم ۸ ماهش شده هنوز فامیل ندیدنش ..‌ شما میگی برم؟

😍😍خدایا شکرت😍😍
خب افسردگی شما  ممکنه دلیلش رفتارا و بی مسئولیتی شوهرت باشه اگه اون  دست از تنبلی برداره و ...

اخه قبل ازدواجمم کلی مشکل داشتم ولی اوایل ازدواجم خوب بودم

2738
مرسی عزیزم  امروز خونه خواهر شوهرم دعوتم میخواستم نرم کل فامیلشون هستن  الان یه ساله روض ...

برو برا روحیه خودت بهتره ولی قشنگ سرتو بگیر بالا با اعتمادبنفس با همه صحبت و سلام علیک کن از کسی انتظار محبت و...‌ نداشته باش حتی اگه کسی بهت بی محلی کرد لبخند بزن و ردشو  اگه کسی چیزی بهت گفت با لبخند و محترمانه جوابشو بده نذار چیزی تو دلت بمونه البته جوابت از روی بغض و کینه نباشه 

یه جوابی بده که دلت آروم بشه  

شیک بپوش برو هرچی لبخندت پررنگ تر باشه و اعتمادبنفست بالاتر  دیگران بیشتر بهت احترام میذارن و مطمئن میشن که هیچ جوره نمیتونن اذیتت کنن و میکشن کنااار

اخه قبل ازدواجمم کلی مشکل داشتم ولی اوایل ازدواجم خوب بودم

مشکل داشتن خودش دلیل افسردگی نیس اگه باشه مقطعیه 

خیلیها هستن که همسرشون معتاده و هزار تا مشکل دارن ولی همیشه میخندن فعالیت های اجتماعیشونو دارن و زندگی رو ترک نکردن و دارن ادامه میدن 

ظرفیت آدما با هم فرق میکنه اونی که ظرفیت مشکلات رو نداره افسرده میشه 

البته منظورم شما نیستی خودمم ظرفیتم همچین بالا نیس

از همچین مردی بچه برا چیته .بعد پنج سال تازه نرم باهاش صحبت کردین بعد انتظار داری مسئولیت پذیر بشه .کی گفته فقط باید تحمل کرد و مدارا یعنی چی . مرد اگر مسیولیت پذیر نباشه پس بدرد چی میخوره فقط خوابیدن ؟ چرا حد و شان خودتون اینقدر میارین پایین هی همه پیشنهاد تحمل و مدارا میدین . مگه ادم چند سال زندگی میکنه یا چند بار زندگی میکنه همین حرفها رو به همدیگه یاد میدین بعد میشینین حسرت زندگی دیگران میخورین 

2706