2733
2734
عنوان

احتماا بارداری دهم پریودی

76 بازدید | 11 پست

سلام بجه ها من بجه دارم اونروز بعدپنح سال شوهرم ببخشید معذرت میخام حواسش نشد یکم ازمنی داخل ریخت ایا میشه باهمونم باردارشدخیلی میترسم 

احتمالش که هست من همون روز حامله شدم . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شدن كه ميشه. قرص اورژانس مي خوردي خب

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2731
گفتم خب پسرموچهارماه کشید باردارسم گفتم شاید این بایذره و یبارنگیره دیگو نخوردم

ايشالا كه نمي گيره ولي ديگه ريسك نكن. يه قرص مي خوري انقد دلشوره نمي گيري

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2738
با ابن حساب روز دهم جزو روزهای باروریت به حساب میاد و اگه اسپرم شوهرت قوی باشه بله احتمالش هست 

پسرموچهارماه کشید حامله شم ولی خب من تازهدهیستروکردم کیستموبرداشتم رحمم پاکشده میترسم میگم عفونت هیجیم ندارم سریع بگیره پاپ اسمیرمم ک سالم بود