2726
عنوان

ب شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 71 پست
حرف شما زشت بود حرف شوهرتون زشت تر...برای چی به بقیه تهمت میزنید...شب و روز باهاشون زندگی میکنید مید ...

اتفاقاتی ک افتاده رو نمیدونین ک 

قطعا ی اتفاقاتی افتاده ک اینجوری گفتم 

وگرن اونقدرا هم بی ادب نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بد صحبت میکنید

چه دلیلی داشت پای کسی رو وسط بکشید تو ارامش حرف بزنید 

سر دیگران چرا دعوا میکنید که زندگیتون رو سرد کنید خدایی نکرده و روی شوهرتونم باز بشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2728

حالا ۱بار بهت حال داده تایید کرده لذتش و ببر 😂😂😂 در ضمن تو برو بترکون نیازی ب گفتن نبود ک

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
نع فهمیده تو با اونایی منظورتو متوجه شده

اخه خدایی کسی جز اونا نیس تو فامیل ک این کارا رو بکنه

مثلا با دامن یا ساپورت تنگ توری ک همه لباس زیراش پیداس بره جلوش رو شکم دراز بکشه پاهاشو بده بالا

یا نوازشش کنه 

یا مشت بزنه بهش و دست و روبوسی کنه

اخه خدایی کسی جز اونا نیس تو فامیل ک این کارا رو بکنه مثلا با دامن یا ساپورت تنگ توری ک همه لباس زی ...

اوووف چ پر رو هستن 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
اونا تحویلش میگرفتن خب🤣🤣🤣 خودم میخوام ارایش کنم

اه اه چه حرص درار

منظورم اينه مثلا نميشع به تلافي رفتارش با اونا توام يه كوچولو واسه بقيه جلب توجه كني حالش جا بياد؟😉يا خون به پاميشه؟😂

ديش ديري ديرين ماشالله

عروسی قبلی ک رفتیم شوهرم گفته بود ب خدمه ب من بگن بچه رو ببرم دم مردونه

دختر خالش فهمیده بود بچه رو گرفت گفت گفته من ببرم پیشش

بعدم با لباس مجلسی باز و کوتاه وایساد ب حرف زدن و تا بچه رو داد بغل شوهرم با آهنگ قر میداد و حرف میزد

حدود ۵.۶ بار ب بهونه ها مختلف بچه رو گرفت برد داد شوهرم

2706