1147
1341

هم با روبیکا هم این کد به محمد رای بدین

ممنون

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️

باشه

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

خدایی محمد باید بیاد بالا حالا این ملت اگه باز رای مسخره ندن

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاخ بودن تو مجازی🤨 مثل پولدار بودن تو GTA میمونه😂تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

محمد خیلی متفاوته بخدا اجراهاش حرف نداره بهش رای بدین با هر خطی که دارین

روبیکا و اس ام اس

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️
1307
خدایی محمد باید بیاد بالا حالا این ملت اگه باز رای مسخره ندن

فعلا که شکوفه خانم بالاتره😏

چراخورده شه هرکی بهتر باشه رای میاره دیگه منم دوست دارم محمدبره بالا ولی شکوفه خدایی این سری کارش خ ...

اره اونم خوب بود ولی محمد یه چیز دیگس

فقط به یک نفر رای بدین یعنی محمد شکوفه خودش بالا هست

خیل خب بسه دختر انقدر تبلیغ نکنین حق و ناحق نشه

ولی الان دیر وقته میخوایید تبلیغ کنید بذارید فردا ۱۲ظهر ک سایت شلوغ تر باشه

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
1226
خیل خب بسه دختر انقدر تبلیغ نکنین حق و ناحق نشه ولی الان دیر وقته میخوایید تبلیغ کنید بذارید فردا ۱ ...

خودم اون موقع خوابم😁

فعلا که شکوفه خانم بالاتره😏

از کجا میفهمید؟

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
خودم اون موقع خوابم😁

خسته نباشی 😂😂

1335