2410
2553
باباش مداحه ببینه منو تیکع پاره میکنه خخخخخخخ از طرفی شوهرمم عاشق ارایشه دوس داره خیلی خوشگل بشم ...

عزیزممممم عاشق نی نیت شدم بدش من بخورمش😍😍😍

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی وقتا خودت بهتر از ارایشگر ارایش میکنی. قشنگ بچه ت رو سیرش کن اسباب بازی بزار جلوش. ۲ ساعت زودتر ...

دقیقا شوهرمم میگه خودت بهتر ارایش میکنی

موهام ک روسری سر میکنم بر نمیدارم

مرسی عزیزم

2720
نیم ساعت وقت تایین کن براارایش،زمانش که رسیدبچه روبسپربه همسرت،یامادریا هرکس دیگه،وتاکیدکن نیان مزاح ...

موهام کاری نداره 

شوهرم سر کاره اخه یکشنبه عروسیه 

مامانمم ۲ساعت فاصله داره باهام

من وقتی ارایشگاه میرم اگه هر رنگ رژی برام بزنه خودم باز عوضش میکنم. ایشالا خوشگل میشی عشقم❤

یه دنیا ممنون فداتشم

وای من ک ارایشگاه میرم شوهرم زنگ میزنه میگه وسایلاشو بگیر خودت ارایش کن 🤣🤣🤣🤣میگم نمیشه ک

2714
خخخخخ خیلی شیطونه  وقتی ارایش میکنم انقدر نگام میکنه خجالت میکشم بعدم بوسم میکنه🤣🤣🤣🤣

ویییی من عاشق دخترم ولی خب نی نیم پسره😍😘انشاءالله نی نیه بعدیم دختر باشه  بوسش کن از طرفممم

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
فدات عزیز دلم دست بوسه من دوتا نی نی هام دخترن الان عکس میفرستم

بفرستتتت وییی خدا من عاشق دخترام انشاءالله زنده باشن و زیر سایه پدر مادر بزرگ شننن😘😘😘

ی اتاق خواب بیشتر نداریم اونم ک میز ارایش هست انقدرم ارایش دوس داره همش میاد منو نگاه میکنه و وسای ...

گلم این مشکل منم هم هست خسته شدم دیگه صداشون میکنم میشینن پیشم دوتا براش بهشون میدم و بهشون می گم خودتون رو عروس کنید اونا هم هی ادا ی من رو در میارن بعد که کارم تموم شد بهشون میگم وایی چه عروس های خوشکلی حالا بریم موهاتون رو هم درست کنم که بریم عروسی اینطور هم خودم آرامش دارم هم دوتا عروسک هام 

2706