2733
2734
عنوان

برای خط چشم شیک چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هاااان ؟من یه خط چشم ماژیکی دارم ک وقتی خشک میشه میزنمش به نوک زبونم خیس میشه (چندشم خودتونید 😆) بعدم باهاش پیچ پیچای جاده چالوسو پیاده میکنم پشت پلکم بعد از اینهمه زیبایی و هنر ذوق میکنم   

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
مداد خیلی خز شده هااااا😶فقط خط چشم گربه ایی کوتاه بکش عزیزم. خط چشمای ماژیکی خیلی خیلی بهترن

مداد خودم کلا باهاش راحت نیستم ولی خب ازین بابت که میشه فیدش کرد میگم

خط چشمای مایع رو نمیشه فید کرد خیلی واضح دیده میشن

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2731
هاااان ؟من یه خط چشم ماژیکی دارم ک وقتی خشک میشه میزنمش به نوک زبونم خیس میشه (چندشم خودتونید 😆) بع ...

🤣

میخوام برم عروسی میخوام آرایشم شیک باشه😍

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738
شما تفت اصله=)

لطفیه ک خدا شامل حالم کرده آبجی   

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
مداد خودم کلا باهاش راحت نیستم ولی خب ازین بابت که میشه فیدش کرد میگم خط چشمای مایع رو نمیشه فید کر ...

رو خط چشم مایع میتونی سایه مشکی بزنی ک فیکس بشه

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2706