1351
1341
عنوان

برای خط چشم شیک چکار میکنید؟

435 بازدید | 53 پست

من داخل چشمام مداد میکشم روی پلکم خط چشم مایه مویی خط داخل چشمم دیپ رومنسه ولی میریزه زیر پلکم

خط چشم مایع هم بنظرم خیلی جالب نیست بطور کلی دیگه مدش رفته

براق و مشخصه کامل

حالا میخوام ی چیزی بگیرم شبیه آکوا که مات و مخملی باشه و بشه فیدش کرد

یا هم مداد چشمی که اونم بشه راحت کشید و فید کرد و هم داخل و هم خارج چشم بشه باهاش کشید

دیدید کار آرایشگرا رو که خط چشم حالت محو و سایه شکل داره همونطوری میخوام باشه

میترسم آکوا بگیرم پخش بشه با عرق

چکار کنم بهتره بنظرتون؟

دوست عزیز اگه مخاطبم نیستی و با نظرم مخالفی ریپلای نکن....نظر شما برای خودت محترمه

اتفاقا اینی که گفتی مدش رفته

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
اتفاقا اینی که گفتی مدش رفته

نه اگه عروسا رو ببینی هیچکدوم خط چشماشون مثل خط چشم مایع انقدر واضح و مشخص نیست فیده کامل

دوست عزیز اگه مخاطبم نیستی و با نظرم مخالفی ریپلای نکن....نظر شما برای خودت محترمه

مداد خیلی خز شده هااااا😶فقط خط چشم گربه ایی کوتاه بکش عزیزم. خط چشمای ماژیکی خیلی خیلی بهترن

‏آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
1274
نه اگه عروسا رو ببینی هیچکدوم خط چشماشون مثل خط چشم مایع انقدر واضح و مشخص نیست فیده کامل

اتفاقا برعکس عروسای 10 سال پیش اینجوری بودن

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1226

هاااان ؟من یه خط چشم ماژیکی دارم ک وقتی خشک میشه میزنمش به نوک زبونم خیس میشه (چندشم خودتونید 😆) بعدم باهاش پیچ پیچای جاده چالوسو پیاده میکنم پشت پلکم بعد از اینهمه زیبایی و هنر ذوق میکنم   

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
مداد خیلی خز شده هااااا😶فقط خط چشم گربه ایی کوتاه بکش عزیزم. خط چشمای ماژیکی خیلی خیلی بهترن

مداد خودم کلا باهاش راحت نیستم ولی خب ازین بابت که میشه فیدش کرد میگم

خط چشمای مایع رو نمیشه فید کرد خیلی واضح دیده میشن

1335