2726
عنوان

علائم زایمان. ... میشه کمک کنید؟؟؟

268 بازدید | 73 پست

از یک ساعت پیش هی احساس فشار میکنم هی خوب میشه 

یه سری هم احساس میکردم نیاز به دستشویی رفتن دارم 

هفته 38هستم میترسم بخوابم

زنگ زدم بیمارستان گفت یه چیز شیرین بخور بیا چک کنیم

نیازه یعنی حتما برم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره برو شاید وقت زایمانته.درداش چند دقیقه یباره؟زمان بگیر

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2728

اره حتما برو یه نوار قلب میگیرن خیالت راحت میشه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

نری بدتر انگولکت کنن بدترشی

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

یکم دیگه صبر کن ببین فشارار چجوری میشه.روی ی کاغذ ساعت و دقیقه هردفعه که اتفاق میافته رو بنویس و تا یکی دوساعت دیگه ببین فاصله هاش اگر کمتر شد و نزدیک به هم درد زایمانه 

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

با اجازه استارتر بچه ها به تاپیک ۴۰ زیارت عاشورام سر بزنید به نیت بار دار شدن خانم های نی نی سایت 

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍
2706