2703
2553
عنوان

سیم کارت مخفی

287 بازدید | 12 پست

شوهرم قبلا گوشيش همیشه پیش خودش بود یا تو جیبش الان چند وقت ميندازه دم دست امروز از خونه رفتم آرایشگاه زنگ زدم چند دفعه دردسترس نبود کلا فکرم خراب شده ميگم نکنه سیم مخفی خریده که گوشيش و دیگه راحت ميندازه وسط خونه قبلا چند سال پیش پیدا کردم ار کمد گفت واسه دوستم خریده بودم و اینا و دبه کردن الان بعد چهارسال دلم شور میزنه خواب صبح حتما ته شو درميارم به نطرتون شکم بیخود به خدا راست راست نوشتم نگيد الکی گوشيشم نوکیا سادست

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏

هیچ چیز از هیچکس بعید نیس توصیه من به تمام خانمای گل هیچوقت به شک تون شک نکنید چون حس ششم زن خیلی قویه

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا همه میگن آره شک کن، بددل میشی، در حالی که هیچی از زندگی‌ات نمیدونن. اینا مسائل شخصیه. 

آخه دلم شور میزنه خوابم نمیبره من بیخودی حس نميکنم 

2720

شماره ملیشو بفرس ب اپراتورهای مختلف ببین چندتا سیم ب نامشه البته قبلی هاشم ممکنه در بیاد باید ببینی کدوما جدید ولی در کل شک الکی نکن الان در دسرس بودن خیلی پیش میاد

شماره ملیشو بفرس ب اپراتورهای مختلف ببین چندتا سیم ب نامشه البته قبلی هاشم ممکنه در بیاد باید ببینی ...

چون گوشی نوکیا سادست دو سیم کارته نیست که واسه همون تا من رفتم زنگ زدم کارش داشتم در دسترس نبود دلم شور زد ولی به روش نیاوردم

شماره ملیشو بفرس ب اپراتورهای مختلف ببین چندتا سیم ب نامشه البته قبلی هاشم ممکنه در بیاد باید ببینی ...

شماره ملی شو به چی بفرستم دقیقا میگی گلم شاید شماره ملی نداده باشه یا اسم خودش نباشه

2714

خدا شاهد تاپيک های من خار داره هیچ کس نمیاد درد دلم و بشنوه یا نظری بده که آروم شم ولی تاپيک های دیگه استاتر ها جواب نمیدن ده صفحه کش میدن مبريزن اونجا هعي اینجا ام تنهام